Denetimler Sıklaştırıldı

30 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
346 defa okundu.
Denetimler Sıklaştırıldı

“Halkın Sağlıklı Bir Şekilde Genellikle Yiyecek ve İçecek Üzerine Hizmet Veren Satış Yapan İşletmeleri Denetliyor ve İnceliyoruz.”

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, zabıta ekiplerinin iş yeri denetimlerini sıklaştırdığını belirtti.

Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, gıda ve içecek satan iş yerlerinde temizlik, hijyen ve belge denetimlerini sürdürdüğünü ifade etti.

Özellikle fırın, kahvehane, çay ocağı, pastahane, lokanta ve imalathaneler gibi sıhhi iş yerlerinin kontrol edilmesine önem verdiklerini dile getiren Bahçeci, şunları kaydetti:

“Acımız daha düzenli ve sağlıklı bir Kırşehir. Yapılan kontroller sıkı bir şekilde devam edecek.  Halkın sağlıklı bir şekilde genellikle yiyecek ve içecek üzerine hizmet veren satış yapan işletmeleri denetliyor ve inceliyoruz. Vatandaşımızın hizmet aldığı yerler çok önemlidir. Hem sıhhi açıdan hem de temizlik açısından iş yerlerinin kontrolü halk sağlığı için önem arz etmektedir. Kırşehir Belediyesi zabıta ekiplerimiz hijyen, temizlik ve belge denetimlerini sıklaştırdı. Sürekli olarak denetimler devam edecek. Vatandaşlarımız da olumsuz bir durumda şikayetlerini 214 10 10 nolu telefona bildirebilirler.”

HABER:AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On