Denetim Yetersizliği Büyük Tehdit Oluşturuyor

19 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
317 defa okundu.
Denetim Yetersizliği Büyük Tehdit Oluşturuyor

Çözüm Bulunamayan Mermerler Çarşısı Sitem Ettiriyor

Denetim Yetersizliği Büyük Tehdit Oluşturuyor

Kokudan ve pislikten girilemeyen Mermerler çarşısı, çarşı esnafları ve vatandaşlar tarafından büyük şikâyet konusu olmuştu. Yoğun şikâyetler sonrasında çözüme kavuşması için kaleme aldığımız bu konu hiçbir yetkili tarafından umursanmamış olması da ayrıca dikkat çekti.

HASTALIĞA DAVETİYE ÇIKARIYOR

Hastalığa davetiye çıkaran çarşının içler acısı durumu vatandaşların ve esnafların sağlığını oldukça tehdit altına alıyor. Çarşı içinde bulunan yiyecek, içecek iş yerlerinin de bulunuyor olması denetim yetersizliğini gözler önüne sererken vatandaşların sağlığı ciddi anlamda tehlike altına alınıyor.

DENETİM YETERSİZLİĞİ VATANDAŞLARIN SAĞLIĞINI TEHLİKEYE ATIYOR

Kaleme aldığımız haber sonrası Esnaflar tarafından temizlediği yapılan çarşı hala tam anlamıyla hijyen sağlamasa da eski haline göre vatandaşlara buna da şükür dedirtiyor. Temizlik yapılmasına rağmen çarşıdan arındırılamayan rahatsız edici kokulara bir süre sonra alışan çarşı esnafları ve çarşı içinde bulunan çay ocaklarında oturan vatandaşlar alıştıkları için tehlikenin farkına bile varmıyor. Dışardan çarşısının içine giren ve gördüğü manzara karşısında şaşkınlıkla bakan vatandaşlar, Bu kadarına da pes diyor.

ÇARŞIYI GÖREN PES ARTIK DİYOR

Çarşısının içinde Dönerci işyerlerinin bulunması olası bir sağlık sorununa davetiye çıkarırken bu tür yerlere denetimlerin sıklaştırılması ise vatandaşlar tarafından talep ediliyor. Kokudan fazlasıyla rahatsızlık duyduklarını belirten mermerler çarşısı içinden geçen bazı vatandaşlar, “dükkânların arka planını gören yok, herkes işyerlerin ön kısmına aldanıyor. Bu tarz işletmeler sıklıkla denetlenmeli. Sağlık bu, basite alınacak bir konu değil. Can pazarı yaşanmaması için önlemler alınmalı” şeklinde sitemlerini dile getirdiler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On