DEMOKRASİ BAYRAMI FOTOĞRAF SERGİSİ

4 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
456 defa okundu.
DEMOKRASİ BAYRAMI FOTOĞRAF SERGİSİ

fotograf-sergisiKırşehir Cacabey Meydanında “Demokrasi Bayramı Fotoğraf Sergisi” Düzenlenecek

Kırşehir Cacabey Meydanında “Demokrasi Bayramı Fotoğraf Sergisi” Düzenleneceği bildirildi. Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü bu konuda açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada;” Türk Silahlı Kuvvetleri’nin emir-komuta hiyerarşisi dışında, Silahlı Kuvvetler içerisindeki paralel terör yapılanmasının bir kalkışmasına maruz kaldık. Milletimiz tüm zor zamanlarda olduğu gibi bu elim olayda da ne siyasi parti gözetmiş ne de başka farklılıkları ciddiye almıştır. Görüş farklılıklarını bir tarafa bırakarak meydanlara dökülmüş ve Milli İrade ’ye sahip çıkmıştır.

Demokrasi mücadelesinde canını hiçe sayan, bu uğurda can veren şehitlerimizi bu büyük millet asla unutmayacaktır. Demokrasi şehitlerimizi anmak ve o gün yaşananları hatırlamak amacıyla Kırşehir Valiliği, Belediye Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından 04-07 Ağustos 2016 tarihleri arasında Cacabey Meydanında “Demokrasi Bayramı Fotoğraf Sergisi” düzenlenecektir. Tüm halkımızı sergiyi ziyaret etmelerini bekliyoruz.

Bu vesile ile darbe girişiminin ilk anından itibaren meydanlarda milli iradenin yanında olan, darbecilerin tanklarına imanlı göğsünü siper ederek duran, geleceğimiz için gözünü kırpmadan canını veren sivil vatandaş, asker, emniyet mensubu tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, milletimize başsağlığı diliyoruz.” İfadelerine yer verildi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On