Demirli ve Çağırkan Köylerine Ziyaret

30 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
398 defa okundu.
Demirli ve Çağırkan Köylerine Ziyaret

Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Daire Amirleri İle Birlikte Demirli ve Çağırkan Köylerini Ziyaret Etti Ve İncelemelerde Bulundu

Demirli Köyünde Köy Muhtarı Mehmet Demirci ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaman Kaymakamı Murat Girgin köy ile ilgili talep ve şikâyetlerini köy muhtarı ve köy halkında dinleyerek,  köylü vatandaşlarımızın talepleri arasında içme sularının yetersiz olduğu ve köyün içerisinde yapılan kanalizasyon çalışmalarından dolayı bozulan kilitli parke taşlarının yenilenmesi gerektiği yer almakta olup,  talepler için gerekli çalışmaların Özel İdare Müdürlüğünce yapılacağı ifade etti.

Daha sonra Toplu Konut İdaresince yapılması planlanan TOKİ evlerinin yapılacağı alanda gerekli incelemelerde bulunan Kaman Kaymakamı Girgin, Demirli İlköğretim okulunu da ziyaret etti. Okul müdürü Kadir EKİN’den okul ile ilgili istek ve talepleri hususunda bilgi alan kaymakam Murat Girgin daha iyi bir eğitim için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Kaymakam Girgin, ikinci ziyaretini Çağırkan Köyüne yaptı. Burada Kaman Kaymakam Murat Girgin’i Köy Muhtarı Sinan Haskılıç ve köy halkı karşıladı. Köy muhtarı ve halkının istek ve şikâyetlerini burada da dinledi.

Kaman Kaymakamı Girgin; “Amacımız İlçemize bağlı bütün köylerimizi gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamak. Bu gün ziyaret ettiğimiz iki köyümüzde, kendilerini karşılayarak göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ederek köylerimizin talepleriyle ilgileneceklerini ifade etti.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On