Demirli Köyü Bayramda Yine Aynı Sorunu Yaşayacak Mı?

17 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
289 defa okundu.
Demirli Köyü Bayramda Yine Aynı Sorunu Yaşayacak Mı?

Kaman’a bağlı Demirli Köyü’nde bayram arifesinde sürekli suların kesiliyor olması köy halkını bir hayli zor duruma düşürdüğü iddia edildi. Köy halkı gazetemize özel açıklamalarda bulundular.

Demirli Köy halkından Ramazan Baytemir, “Su sıkıntısı ile ilgili gazetemiz muhabirine yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti; “Uzun zamandır köyümüz bu su problemi ile karşı karşıya kalıyor. Sebebini köyün muhtarı Mehmet Demirci’ye ilettiğimizde ise çözüm odaklı bir destek göremiyoruz. Bu durum da biz köy halkını bir hayli zora sokuyor. Bağımızı bahçemizi doğru düzgün sulayamıyoruz ve sular birden gelince de su borularımız patlıyor.” Dedi.

Bir diğer köy halkı İbrahim Kılıç, ise konuşmasında şunları kaydetti; “Biz köylülerin köy yerinde en ihtiyacımızın olduğu unsur sudur. Bağımızı bahçemizi sularız hayvanlarımızın yalaklarını doldurur ihtiyaçlarını sağlarız fakat yıllardır nasıl oluyorsa köyde sürekli bir su problemi ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu durum da bir hayli canımızı sıkıyor, kızdırıyor. Köyümüzün muhtarı Mehmet Demirci’ye sormak isterim bu konu ile ilgili çözümü ne zaman sağlayacak?”

Nisa Bayram, “Köy içinde haftalardır patlaklar var suyumuz boşuna akmaktadır. Bildirdiğimiz halde bize verilen cevap, Umursamaz bir tavır. Şimdi biz ne yapalım? Köyümüze gelen ziyaretçiler gurbetçiler bize gülüyor sizin muhtarınız yok mu? Bildirmediniz mi diyorlar. Bizde onlara bildirdik ama her halde kale almıyorlar dedik çok komik dediler. Yetkililerden bir an önce bu soruna kalıcı bir çözüm üretmelerini rica ediyoruz.”

Köylüleri bir hayli zor duruma düşüren ve kızdıran su sorunu iddialarını 40 Arena Gazetesi Ekibi olarak dile getirdik. Şimdi ise Demirli Köy Muhtarı Mehmet Demirci’den köylülerinin bu problemi ile ilgili yapacağı açıklamayı bekliyoruz.

(40 ARENA HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On