Demir’den Gazetecilere Mesaj

9 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
164 defa okundu.
Demir’den Gazetecilere Mesaj

thumbnail_osmandemir

“Zor ve Meşakkatli Bir İşi Sabırla Yapan Arkadaşlarımız, Bir Taraftan Kamuoyunu Bilgilendirilirken Diğer Taraftan da Basın Kuruluşlarının Hayatını İdame Etmesini Sağlamaktadır. ”

 

Kırşehir Valiliği Basın Müdürü Osman Demir 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda: “1Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım,

Bilindiği gibi her yıl 10 Ocak günü ülkemizde “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır.  Öncelikle halkımızı bilgilendiren, basın kuruluşlarını şekillendiren siz değerli arkadaşlarımın gününü içtenlikle kutluyorum.

Zor ve meşakkatli bir işi sabırla yapan arkadaşlarımız, bir taraftan kamuoyunu bilgilendirilirken diğer taraftan da basın kuruluşlarının hayatını idame etmesini sağlamaktadır.

Görevinizi yerine getirirken, mensubu bulunduğunuz basın kuruluşunun yayın politikası ile basın meslek ilkeleri ve basın etiğine riayet etmek temel anlayışınız olmalıdır. Bu ilkeleri koruduğuna inandığım ilimizdeki basın kuruluşlarının her geçen gün kendilerini yenileyerek ve geliştirerek bir üst noktaya çıkma yolundaki gayretleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Bu duygularla, basın mensubu arkadaşlarımın “Çalışan Gazeteciler Gününü” kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On