DEMİRBAŞ’TAN HEMŞİRELER GÜNÜ MESAJI

13 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
748 defa okundu.
DEMİRBAŞ’TAN HEMŞİRELER GÜNÜ MESAJI

hemsire13Kırşehir Halk Sağlık Müdürü Bekir Demirbaş Hemşireler Günü Nedeni İle Mesaj Yayınladı

Halk Sağlık Müdürü Bekir Demirbaş Hemşireler Günü nedeni ile mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda;” Dünyada ve ülkemizde hemşireliğin temel sorumluluğu; toplumun sağlığını yükseltmek, sağlıklı bireyin sağlığını korumak, hastalıklı bireyi tedavi etmek ve acıyı dindirmektir. Hemşireliğin doğasında insana saygı ve insan haklarına değer verme vardır. Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerinin karşılanması ile etkili, verimli ve duyarlı sağlık hizmeti sunulmasında hemşirelere önemli görevler düşmektedir. Milliyet, cinsiyet, inanç, yaş, siyasi ve sosyal statü hemşirelik hizmetini kısıtlayamaz.
Her türlü sağlık hizmetinin en üst düzeyde verilmesinde en önemli faktör; hizmetin hekim, hemşire ve diğer sağlık çalışanları ile bir ekip olarak verilmesidir. Hemşirelik, bu ekip hizmetinin olmazsa olmaz ve en temel unsurlarındandır. Hemşirelerimiz ülkemiz sağlık sorunlarının çözümüne yönelik çabalarımızda giderek önem kazanan bir role sahiptirler.
Biliyoruz ki bütün hemşirelerimiz; etkili, verimli ve duyarlı bir sağlık hizmeti sunulabilmesinde, omuzlarındaki büyük ve kutsal sorumluluğun bilinci ile görevlerini eksiksiz yapma gayreti içerisindedirler.
İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin her türlü özveri ve gayreti göstererek, sevgi ve sabırla mesleklerini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin Hemşireler Gününü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” İfadelerini verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On