DEKANLIK DEVİR TESLİMİ YAPILDI

7 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
370 defa okundu.
DEKANLIK DEVİR TESLİMİ YAPILDI

 

4-DSC_0078

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesinde Dekanlık Devir Teslim Töreni yapıldı.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi’nde önceki gün Dekanlık Devir Teslim töreni gerçekleştirildi. Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Dekan Vekilliği görevini Prof. Dr. Nadir İlhan’a devretti. Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlık makamında gerçekleşen devir teslim törenine Üniversite Genel sekreteri Doç. Dr. Rüştü Yeşil, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Davut Aydın ile Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim elemanları katıldı. Törende yaptığı konuşmada Fen-Edebiyat Fakültelerinin genel sıkıntılarından bahseden Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, hem fakülte içerisindeki öğretim elemanı birlikteliği hem de eğitim-öğretim camiasındaki görevi yerine getirmede yeni dekanın başarılı olacağına inandıklarını ifade etti. “Bundan sonraki yapılacak olan çalışmalarda dekanımızın yanında olacağız” diyen Rektör Karakaya, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Nadir İlhan ise fakülte için çalışmalarını en üst düzeyde yapacaklarını belirtti.

İlhan, sözlerine şöyle devam etti :“Biz burada sorumluluğumuzla birlikte istişareye dayalı olarak fakülte birimlerimizi çalıştıracağız. Öncelikle idare kısmındaki daha sonra fakültemizin çeşitli birimlerindeki arkadaşlarla istişare ederek ‘fakültemiz için ne yapabiliriz, en iyisi nasıl olur?’ bunu konuşacağız. Burada bulunmamızın temel sebebi olan öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için ne yapabiliriz, öğrencilerimizi ülke standartlarında nasıl yetiştirebiliriz bunun gayreti içerisinde olacağız. Törene katıldığınız için hepinize teşekkür ederim.”

Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya devir teslim töreninin ardından Fen-Edebiyat Fakültesi akademik ve idari personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN