Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

6 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
743 defa okundu.
Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

thumbnail_rehber (1)

 

Rehber Öğretmenleri İle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Vali Necati Şentürk, Öğretmenevinde düzenlenen toplantıda merkez okullarda görev yapan rehber öğretmenleri ile bir araya geldi.

Vali Necati Şentürk, toplantıda yaptığı konuşmada, Kırşehir’deki eğitim seviyesinin ve sınavlarda alınan başarıların her geçen sene arttığını söyledi.

Kırşehir’deki eğitim çıtasının artması ve eğitimdeki kalitenin her alanda hissedilmesi için gayret gösterdiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Yapılan sınavlarda ülke ortalamasının üstüne çıkmak bizim için çok uzak hedef değil. Zaten Kırşehir eğitimde marka kenttir. Öğrencilerimiz sınavlarda aldıkları başarılı sonuçlarla bizleri gururlandırmakta, öğretmenlerimiz de bu başarılara büyük katkılar sağlamaktadırlar. Ölçme, değerlendirme ve yönlendirme eğitimin vazgeçilmez unsurlarındandır. Eğitimde gelişmiş ülkeler, esas itibariyle bu konuya ağırlık veriyor, öğrencileri genellikle kabiliyetleri doğrultusunda yönlendiriyorlar. Şehrin eğitimdeki gayretlerindeki eksiklikleri görmekte rehber öğretmenlerine çok iş düşmektedir. Çocuklarımızı istemediği bir yere ve mesleğe yönlendirmemek, kabiliyeti doğrultusunda yönlendirmek başarıyı beraberinde getirecektir. Bu konuda rehber öğretmenleri daha fazla gayret göstermelidir. Ayrıca, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan da uzak tutmalıyız. İlimizdeki öğrencilerimiz ahlaklı, bilnçli, değerler eğitimi ile yetişen, başarılı öğrencilerdir. Çocuklarımız ülkemizin yarınlardaki yöneticileridir. Onları geleceğe hazırlayan anne-babalarına da teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın bilgili, donanımlı, imanlı bir şekilde geleceğe hazırlanması için çalışıyoruz. Öğrencilerimizin başarılarına başarılar ekleyeceğine inancım tamdır.” dedi.

Toplantı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz’in de Kırşehir’deki eğitim durumu ve sınavlarda elde edilen başarılar hakkında bilgiler vermesinin ardından sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On