DARBECİLERE KARŞI HALKIN YANINDA OLDU

19 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.
DARBECİLERE KARŞI HALKIN YANINDA OLDU

KIRŞEHİR GARNİZON KOMUTANI JANDARMA ALBAY HÜSEYİN ALTUNTAŞ, DARBE GECESİ KANUNUN YANINDA OLDUĞUNU İFADE EDİP HALKIN GÜVENLİĞİNİ SAĞLADI. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hüseyin Altuntaş, darbe gecesi kanunun yanında olduğunu ifade edip halkın güvenliğini sağladı.
15 Temmuz günü Garnizon Komutanlığından çıkarak İl Emniyet Müdürlüğüne gelen ve söylentiler karşısında kanunun yanında olduğunu ifade eden Garnizon Komutanı, Vali Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, ile de görüşerek halkın güvenliğini sağladı.
Cacabey Meydanına halkın akın etmesi sonrasında ‘En Büyük Asker Bizim Asker’, ‘Canımız Sana Feda’, sloganı ile karşılanan ve demokrasi için mücadele ederek sokaklarda darbecilerin kurşunları sonrası şehit düşen polis-sivil şehit cenazelerine katılarak halkın yanında olduğunu belirten Garnizon Komutanı Hüseyin Altuntaş, Kırşehir halkının takdirini kazandı.
Gösterdiği davranış ile Kırşehir’in gururu olan Komutan Altuntaş, “Biz görevli devlet memurlarıyız. Kanun dışında hiçbir emre göre hareket edemeyiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN