DARBECİ SUBAY İNKAR DA ETMEDİ İFADE DE VERMEDİ

18 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
384 defa okundu.
DARBECİ SUBAY İNKAR DA ETMEDİ İFADE DE VERMEDİ

KIRŞEHİR-NEVŞEHİR SINIRINDA POLİSLE GİRİLEN ÇATIŞMA SONRASINDA YAKALANAN SÖZDE SIKI YÖNETİM KOMUTANI JAN. KURMAY ALBAY ÖMER KULAÇ, ÇIKARILDIĞI ADLİ MAKAMLAR TARAFINDAN TUTUKLANDI. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

                Kırşehir-Nevşehir Sınırında Polisle Girilen Çatışma Sonrasında Yakalanan Sözde Sıkı Yönetim Komutanı Adli Makamlar Tarafından Tutuklandı

Kırşehir-Nevşehir sınırında polisle girilen çatışma sonrasında yakalanan sözde sıkı yönetim komutanı Jan. Kurmay Albay Ömer Kulaç, çıkarıldığı adli makamlar tarafından tutuklandı.
Terör ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Nevşehir’de alınan Kurmay Albay Ömer Kulaç, poliste ve çıkarıldığı mahkemede ifade vermedi.
Sözde sıkı yönetim komutanı da olduğunu inkar etmediği öğrenilen Albay, Kırşehir Adalet Sarayı Ağır Ceza Mahkemesinde 10 saatlik mahkemenin ardından tutuklanarak E-Tipi Cezaevine gönderildi.
Mahkeme salonu çıkışında ise bir gurup tepki gösterdi. Kurmay Albay, gazetecinin, “Vatana ihanetle suçlanıyorsunuz bir şey diyecek misiniz” sorusuna ise cevap vermedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN