Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi Açıldı

12 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
140 defa okundu.
Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi Açıldı

Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi Açıldı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri, Cacabey Meydanında düzenlenen fotoğraf sergisi ile başladı.

Kırşehir Gençlik ve Spor Müdürlüğünün organizasyonunda, darbe girişiminin 3. yılı dolayısıyla açılan sergide, Anadolu Ajansı muhabirlerinin darbe girişimi sırasında çektiği fotoğraflar, şehitlerin resimleri ve gazete kupürleri yer aldı.

‘15 Temmuz şehit ve gazilerimize saygıyla’ temalı fotoğraf sergisinin gezilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Vali İbrahim Akın, “15 Temmuz hain darbe girişimi, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin hainler karşısındaki dirayetli duruşu ve güvenlik güçlerimizin etkin müdahalesi ile amacına ulaşmamıştır. Bu vesileyle, 15 Temmuz şehitlerimizi ve bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları, ilimizde düzenlenen diğer etkinliklerle devam edecek.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On