DAHA RENKLİ BİR KIRŞEHİR İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

3 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
327 defa okundu.
DAHA RENKLİ BİR KIRŞEHİR İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

DCIM100MEDIA

DAHA RENKLİ BİR KIRŞEHİR İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Kırşehir Belediyesi Kırşehir’i Daha Güzelleştirmek ve Kırşehir’i Daha Yaşanabilir Bir Şehir Yapabilmek İçin Çiçek Satış Merkezi Projesi Çalışmalarına Devam Ediyor.

Kırşehir Belediyesi’nin Çiçek satış merkezi projesinde inşaat çalışmaları devam ederken, taş duvarlar da hızla yükseldi ve yapılacak olan seranın temeli de atıldı. Çiçek satış binasının kaba inşaatına başlandı.

Daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir hedefi ile çıkılan yolda on binlerce ağacı ve yüzbinlerce çiçeği toprakla buluşturarak Kırşehir’in sokaklarını yeşillendirdik diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Şimdi de evlerinizin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmeniz için Çiçek Satış Merkezi projemize başladık.  Çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışını yapacağımız merkezimiz Buğday Pazarı’nın bulunduğu alana yapılıyor.

Çiçek satış merkezimizde açık ve kapalı satış alanları da yer alacak. Böylece vatandaşlarımız hem çiçekler konusunda bilgi sahibi olacak hem de farklı çiçekleri tanıma fırsatı bulacak” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On