DAĞISTAN’IN 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

18 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
360 defa okundu.
DAĞISTAN’IN 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

dağıstan                Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan’ın 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı Yayınladı

Ahmet Dağıstan’ın 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı Yayınladı. Yayınladığı mesajda;” 2015-2016 eğitim Öğretim Yılını sağlık, mutluluk ve başarılı bir şekildi tamamlamanın haklı gururunu, sevinç ve heyecanını yaşıyorum.

Bu gururu, sevinç ve mutluluğu bizlere yaşatmada emeği geçen ilçemizin irfan ordusunun tüm yöneticilerine, öğretmenlerine, genel idari hizmetleri, yardımcı hizmetler personeline ve bugün itibariyle karne alacak siz sevgili öğrencilerimize, velilerimize canı gönülden teşekkürlerimi sunuyor hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum
Bizlere her türlü desteğini ve rehberliğini esirgemeyen ve yaptığı maddi ve manevi katkılardan dolayı İlçemiz Kaymakamı Sayın Hakan ŞEN’e, teşekkürlerimi arz ediyorum.

Sevgili Öğrenciler;

Sizlerde bir yıl boyunca çok çalışarak yoruldunuz ve uzun bir tatili hak ettiniz. Başarılı olmak sadece akademik anlamda belli bir seviyeye ulaşmak anlamını taşımamaktadır, sporda, sanatta, bilimsel ve kültürel alanda gösterdiğiniz her türlü kazanımınız başarılı olmanın bir başka biçimidir.

Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak donanımlı sağlıklı mutlu bireyler olarak yetişmeniz içindir.

Karne heyecanı yaşadığınız bu günlerde başarılı olanlarınız olacağı gibi beklediği notu alamayanlarda olacaktır. Öğretmeleriniz velileriniz olarak sizlerden, her günü fırsat bilerek verimli, güzel bir tatil dönemi geçirmenizi ve yeni eğitim-öğretim yılına enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı bekliyoruz. Tatilinizde önce dinlenmenizi tavsiye ediyorum. Bu uzun tatil sürecinde “En İyi Arkadaş ve Dost Kitaptır” sözüne istinaden kitap okumanızı, eğlenerek, spor yaparak ve ilgi alanlarınıza göre araştırmalar yaparak, değerlendirmenizi öneriyorum. Hepinize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli Veliler;

Çocuklarımız için büyük fedakârlıklar yaptığınızı biliyorum. Onları hayata hazırlama sürecinde doğru rehberlik yaparak güzel yarınlara birlikte taşıyabileceğimiz inancındayım.
Kıymetli anne ve babalar bu gün itibariyle çocuklarımız karne alacaklar, karnelerinin durumu ne olursa olsun. Öncelikle çocuklarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirelim. Bilgiyi günlük hayatında kullanma ve bilgiyi üretme yolunda çocuklarımıza doğru rehberlik etmemiz gerekiyor.          Sizlerin bu önemli görevde hep yanımızda olacağınız inancıyla bu tatil döneminde çocuklarınızla birlikte sağlık, esenlik ve mutlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Saygıdeğer eğitim yöneticileri ve öğretmenlerimiz;

Düşünen, sorgulayan, kültür ve değerlerini yaşatan bir nesil için onurlu görevinizi bir eğitim öğretim yılında daha tamamlamanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla yürüttüğünüz bu kutsal çabaya teşekkür ediyorum.
“bu günün çocukları olan, geleceğin liderlerinin, hayatı öğrenme kaynağı olan sizlerin destekleri ile yalnız kalmayacaklarına inanıyor, sizlerle bu kutsal görevde, daha güzel bir gelecek için yan yana yürümekten onur duyuyor, gelecek eğitim öğretim yılında şimdiden başarılar diliyorum.” Dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On