Cumhurbaşkanımız Kırşehir’de Start verecek

2 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
218 defa okundu.

RecepTayyipErdogan-Portre-03

Referandum Sürecinin Başlaması İle Birlikte İlk Miting Kırşehir’de Gerçekleşecek
Teklifin, TBMM Genel Kurulundaki görüşmeleri iki tur şeklinde yapıldı. 9 Ocak 2017 Pazartesi günü başlayan ve kesintisiz devam eden 1. tur görüşmeleri, 15 Ocak Pazar günü tamamlandı. Genel Kurulun, 1. tur görüşmelerinde Meclis yaklaşık 90 saat mesai yaptı. CHP milletvekilleri 908, AK Parti milletvekilleri 711, MHP milletvekilleri 365, HDP milletvekilleri 492 dakika konuştu. Görüşmeler, tutanaklara 3 bin 59 sayfa olarak yansıdı.

Genel Kurulda, teklifin 1. turunun beşinci maddesi üzerinde CHP Grubu adına söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in açıklamasının ardından, CHP milletvekilleri alkışlar eşliğinde kürsüye yürüdü ve kol kola girerek, kürsüyü çembere aldı. AK Parti milletvekilleri kürsü ile Başkanlık Divanı arasına geçerek, CHP’lileri kürsüden uzaklaştırmaya çalışması üzerine milletvekilleri arasında yumruklaşmaya varan kavga ve itiş kakış yaşandı, bazı milletvekilleri yaralandı. Kavga sırasında milletvekillerinin konuşma yaptığı kürsü yerinden çıkarken, ses sistemi de bozuldu. Salonun ortasında bulunan “Atatürk çiçeği” ile stenografların görev yaptığı masa zarar gördü.

TBMM Genel Kurulunda, 18 Ocak 2017’de başlayan anayasa değişiklik teklifinin ikinci tur görüşmeleri, 21 Ocak Cumartesi günü tamamlandI . Teklifin tümünün 330’un üzerinde oyla kabul edilmesiyle referandum süreci de başladı. Teklif önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayına sunulacak. Cumhurbaşkanı’nın 15 günlük yasal süresi bulunuyor. Referandum tarihi de buna göre şekillenecek. Referandumun, Resmi Gazete’de yayımını takip eden 60’ncı günden sonraki ilk pazar günü yapılması gerekiyor. Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, 2-9 Nisan tarihlerini işaret etmişti.

Sürecin başlamasıyla Siyasi Partiler Referandum çalışmaları için Parti İl Örgütlerine talimatlar gönderilerek Referandum seçim stardı verildi.
Başkanlık Referandum sürecinin başlaması ile siyasi partilerde çalışmaların hızı arttı. Yeni sloganlar, broşürler ya da kitapçıklar bastırarak halktan destek isteyecek olan siyasi partiler referandum sonucunun bekledikleri gibi olması için meydanlara inecek. Doğu Afrika ziyareti dönüşünde açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, referandum sürecinde alanlara inebileceğini ifade etti. Belediye başkanlığı döneminden beri süreç hakkında konuştuğunu ve meydanlarda da söyleyeceği birtakım şeylerin olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum mitinglerine yeşil ışık yaktı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, başkanlık sistemini getirecek referandumda “Evet” verilmesi için 40 ilde miting düzenleyecek. Aldığımız bilgilere göre Erdoğan şubat ayının ortalarında yurtiçi ziyaretlerini arttıracak. Erdoğan, Nisan ayında yapılacak referandum öncesinde büyük şehirler başta olmak üzere yaklaşık 40 ilde miting düzenleyecek. Erdoğan bu çerçevede Kırşehir İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Bursa, Antalya, Konya, Gaziantep, Adana, Samsun, Erzurum, Çanakkale, Kocaeli, Diyarbakır, Yozgat, Van gibi illerde toplu açılışlar ve toplantılar düzenleyecek. Duyumlarımıza göre ilk mitingine şehrimiz de start verileceği belirtildi. Startın verilmesinin ardından meydanlar ısınacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On