CUMHURBAŞKANIMIZ GELİYOR

26 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
504 defa okundu.
CUMHURBAŞKANIMIZ GELİYOR

1 (2)

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli  “Milletin Adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Kırşehir’e Yakışır Bir Şekilde Karşılayalım” Dedi

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Kırşehirliler olarak  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 27 Mayıs Cuma günü saat 14.00’de Ahi Meydanında katılacağı Ahilik Haftası  törenlerine davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e gelişiyle ilgili mesaj yayınlayan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 27 Mayıs Cuma günü saat 14.00’de Kırşehirlilerle buluşacaktır. Milletin oylarıyla seçilen Cumhurbaşkanımız, Başbakan sıfatıyla Kırşehir’e yaptığı ziyaretlerde çok önemli müjdeler vermiş, akabinde ilimize yatırımlar gelmiştir. Cumhurbaşkanımıza bugüne kadar Kırşehir’e yapılan yatırımlar ve verdiği desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Kırşehirliler olarak Cumhurbaşkanımıza hep sahip çıktık, bundan sonrada sahip çıkmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin her alanda önünü açan, ekonomi, güvenlik, sosyal ve diğer alanlarda ülkemizi dünyanın sayılı ülkeleriyle rekabet haline ulaştıran Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Kırşehirliler olarak en güzel şekilde ağırlamalı ve kendisine “Millete Hizmet Yolunda” destek ve moral vereceğiz” dedi.

Ahi Meydanında  düzenlenecek Ahilik Haftası kapsamında Cumhurbaşkanının Kırşehirli hemşerilerimize sesleneceğini ifade eden Ak Parti İl Başkanı Kendirli, “Kırşehirliler olarak Cumhurbaşkanımızı Kırşehir’e  geldiği andan itibaren coşku ve heyecanla karşılayacağız, inşallah. Cumhurbaşkanımıza ilimize ve ülkemize yaptığı ve yapacağı hizmetlerden dolayı hem teşekkür etmek hem de misafirperverliğimizi göstermek adına tüm Kırşehirli hemşerilerimi 27 Mayıs Cuma günü saat 14.00’de Ahi meydanına  bekliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On