CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÖZEL DAVETLİSİ ŞEHİT ANNESİ SENİHA ÖRÜL:

7 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
336 defa okundu.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÖZEL DAVETLİSİ ŞEHİT ANNESİ SENİHA ÖRÜL:

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA VERECEĞİ RESEPSİYONUN DAVETLİSİ OLAN ŞEHİT GÖKHAN EMRE ÖRÜL’ÜN ANNESİ SENİHA ÖRÜL, DAVETE İCABET EDECEKLERİNİ SÖYLEDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonun davetlisi olan şehit Gökhan Emre Örül’ün annesi Seniha Örül, davete icabet edeceklerini söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da annesini kaybettiğini, kendisinin de oğlunu kaybettiğini anlatan anne Örül, “Sağ olsun o gözle bakmış Allah razı olsun. Ben oğlumu şehit verdim. Ateş düştüğü yeri yakıyor, ciğerim yanıyor. Ama Cumhurbaşkanımıza saygım büyük onun da annesi yok ben de onun manevi annesiyim” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZI SEVİYOR ONA DA OĞLUMUZ GÖZÜ İLE BAKIYORUZ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine gideceklerini anlatan ve Cumhurbaşkanını da oğlu olarak gördüğünü anlatan şehit annesi Seniha Örül, “Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz. Ayağına taş değmesin. Acımız büyük, ciğer acısı çok büyük. 23 yaşına kadar büyüttük nişanlısı kaldı. Evimizde gülme bitti. Keşke Emrem şehit olmasa da Cumhurbaşkanımızı ziyaret etseydik” diye konuştu.

ŞEHİT ANNESİ KOLON KANSERİ TEDAVİSİ GÖRÜYOR
Şehit Gökhan Emre Örül’ün kendisine bakmak için polis olduğunu anlatan şehit annesi Seniha Örül, “17 yıldır, kolon kanseri tedavisi görüyorum. Kontrole gitmiyor, ama oğlumun yanına gitmek istiyorum. Oğlumu çok özledim. Ölüm varmış deseler hemen gideceğim. Oğlumun düğününü artık öbür dünyada yapacağım. Emrem inşallah bana şefaatçi olur” ifadelerini kullandı.
Şehit annesi Seniha Örül ve Selçuk Örül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dünya Kadınlar Günü’nde davetlisi olarak Ankara’ya gidecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN