CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A KIRŞEHİR’DE SEVGİ SELİ

27 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
477 defa okundu.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A KIRŞEHİR’DE SEVGİ SELİ

KIRŞEHİR'E GELEN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, VATANDAŞLARIN SEVGİ SELİYLE KARŞILANDI. (ENDERHAN ÖZ - YASİN ESEN/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşların sevgi seliyle karşılandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle Kırşehir Ahi Evran Stadyumu’na indi. Kırşehir protokolü ve vatandaşlar tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra otobüsle Kırşehir Belediyesi’ne gitti. Yol boyunca halkı selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediyede Başkan Yaşar Bahçeci’den brifing aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra 300 metre uzaklıktaki Hoca Ahmet Yesevi Camii’ne Cuma namazı kılmak için yürüyerek gitti. Erdoğan, yol buyunca Kırşehirli vatandaşlarla özçekim yaptı ve çocuklara oyuncak dağıttı. Erdoğan, Cuma namazının ardından Ahi Evran Külliyesi’nde gerçekleştirilecek olan ahilik kutlamalarına katılacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On