Cumartesi Pazarında Maske Dağıtımı Yapılıyor

4 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
145 defa okundu.
Cumartesi Pazarında Maske Dağıtımı Yapılıyor

Çin’de ortaya çıkan koronavirüs hız bir şekilde tüm dünyaya yayıldı. 11 Mart Çarşamba günü Türkiye gelen Koronovirüs hızla yayılmaya devam ediyor. Korona virüs ile mücadelede önlemler arttırıldı.  

Koronavirüs (Covid-19) ile mücadelede denetimlerini sıklaştıran Kırşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, denetimlerinin yanı sıra eczanelerde maske bulamayan vatandaşlara pazarlarda maske ve eldiven dağıtımına da başladı. Ekipler, uygulamayı Cumartesi Pazarında gerçekleştirdi.

Pazarların giriş ve çıkışına konulan dezenfektanlarla hijyen konusunda da vatandaşlara yardımcı olan ekipler, sık sık yaptığı anonslarla vatandaşları ve pazarcı esnafını virüs tehlikesine karşı uyarıyor ve yapmaları gerekenleri hatırlatıyor. Uygulamalar tehlike geçene kadar devam ettirilecek.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On