Çocukların Tehlikeli Oyunu

9 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
562 defa okundu.
Çocukların Tehlikeli Oyunu

İkizarası Kent Parkta bulunan Havuzun çevresindeki korkuluklardan aşağı sarkan yaşları 5 ile 6 yaş arasında değişen Yabancı Uyruklu çocuklar deyim yerindeyse ölümle dans ediyor.

Çocukların Tehlikeli Oyunu

Çocukların yaptıkları hareketler yürekleri ağıza getiriyor. İkizarası Kent Parkta bulunan Havuzun çevresindeki korkuluklardan aşağı sarkan Yabancı Uyruklu Çocuklar görenlere bu kadarına da pes dedirtiyor. Görenlere iyi örnek teşkil etmeyen bu durum karşısında endişelenen aileler çocukların akıllarına tehlikeli oyunu getirdiklerine dair yakınırken, yaşları 5 ile 6 arasında değişen bu çocukların tek başına dışarıya çıkarılmış olmasını da tepkiyle karşılıyor.

ÇOCUKLAR CANINDAN OLABİLECEKLERİNİN FARKINA VARMADAN EĞLENMEYE DEVAM EDİYOR

Oyun değil de adeta Canlarıyla oynayan yabancı uyruklu bu çocuklar nasıl bir tehlike de olduğunun farkında olmadan oyunlarını sürdürmeye devam etti. Vatandaşların uyarmasının ardından tehlikeli oyunlarını sonlandıran 5-6 yaşlarında ki bu çocuklar, aileleri tarafından uyarılmadığı sürece bu oyunlarını bırakacak gibide durmuyor.

ÖLÜMLE DANS EDİYORLAR!

Aileleri yanında olmayan çocuklar için vatandaşlar bir dakika dikkatsizliğin ölüme mal olabileceğini, yaptıkları şeyin çok zararlı etkenler doğurabileceğini belirtti.  Bu konuda aileler çok dikkatli olmalı ve dikkatsizliğin ağır bir bedeli olacağını ifade ettiler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On