ÇOCUKLARIN GÖZÜNDE ANNELİK

17 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
335 defa okundu.
ÇOCUKLARIN GÖZÜNDE ANNELİK

aslı                Annelik çok büyük bir sorumluluk. Bir o kadar da güzel bir duygu. Çocuklar hayatımızın neşesi aslında.

Böyle bir devirde çocuklarını koruyan anneler var. Bazı annelerde çocuklarını tamamen kaybediyor. Buradan anlıyoruz ki annelik ikiye ayrılıyor.  Biri çocuğunu koruyarak kazanmaya çalışan, Biri de aile meseleleriyle çocuğu kendinden uzaklaştıran. Bir anne değilim ama gözlemlerimi sizinle paylaşmak istedim aslında. Ya da bir annenin çocuğu olarak annelerimizden ne beklediğimizi sizinle paylaşmak istedim de diyebiliriz.

Anneler hep bu devirde kız evladı yetiştirmek çok zor derler. Haklılar da çünkü bu devirde erkek evlat sahibi olan anneler ve babalar iyi bir erkek yetiştiremiyor.

Bir çocuk annesinin koruması altında büyür hep. Bu çocukları mutlu da eder ama bir de baskı girerse araya girerse işte o zaman iş değişiyor. Annelerimize seslenmek istiyorum buradan. Çocuklarınıza baskı kurmanız onların sizden uzaklaşmasına sebep oluyor. Bir çocuk annesinden ne kadar uzaklaşırsa ailesinden ne kadar soğursa o kadar çok hata yapar. Özellikle kız çocuklarının annelerine olan bakış açılarından bahsetmek istiyorum.

Anneler kız çocuklarını korumaya çalışırken o kadar ok kırıyorlar ki aslında ama fark etmiyorlar. Kızlar babalarından sevgi göremiyor. Bunu kimse yalanlayamaz kız çocuklarının en düşkün olduğu taraf anne tarafıdır. Bir kız evladı olarak kız çocuklarının durumunu çok iyi biliyorum.

Etrafımızdaki asi kızların neden asileştiğini biliyor musunuz? Babalardan sevgi göremeyen kız çocuklarımızın gideceği tek kapısı annesi oluyor. Anneler de baskı kurunca kızlar aile sevgisizliğinden hatalara ve asiliğe yol açıyor. Annelik zor ama bir çocuk için sevgi yerine baskıyla büyümek daha zor.

Annelerimiz çocuklarının canı yansın istemez ama nasıl davranacağını bilemeyince çocukların ruhunda yerin yara açarlar. Kızlarına baskı yerine sevgi uygulayan anneler her zaman kazanmıştır.

Bir kız annesiyle dertleşmek ister ama bunu çoğumuz yapmıyoruz.  Hepimizin aklında annem kızarsa sorusu oluşuyor  ve aradaki bağları koparıyoruz artık.

Biz kızların bekledikleri sıcak bir yürek, ağladığımızda bizi teselli edecek bir omuz, düştüğümüzde kaldıracak bir el isteriz. O el baskı halinde bize dönünce daha çok yalnız kalıyoruz.

Korurken baskı değil sevgi gösterilmeli.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On