ÇOCUKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

9 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
251 defa okundu.
ÇOCUKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

 

20160405_155423Fatma Bacı Sevgi Evleri Çocuk Yuvasında Bulunan Çocuklar Çevre Bilincine Dikkat Çekmek İçin Mucur İlçesinde Bulunan Hatıra Ormanına Fidan Dikti.

Çevreye olan duyarlılığıyla  ön plana çıkan Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi ve Fatma Bacı Sevgi Evleri Çocuk Yuvasında bulunan çocuklar çevre bilincine dikkat çekmek için Mucur İlçesinde bulunan Hatıra Ormanına fidan dikti.

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Mustafa Demir; çocukların amaçlarının diğer arkadaşlarına çevre bilincini aşılamak olduğunu ifade etti. Bu gibi etkinliklerin ilerleyen yıllarda devam etmesini istediklerini belirten öğrenciler ise daha yeşil bir dünya için çalışacaklarını söyledi.
Fatma Bacı Sevgi Evleri Çocuk Yuvasında gerçekleşen fidan dikimi etkinliğine eşlik eden Vali Yardımcısı Zekai Erdem; Peygamber Efendimizin kıyametin ertesi gün bile kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz diyerek çocuklara yönelik bir nasihatte bulundu.
Öğrencilerin bu konudaki hassasiyetlerini takdir eden İl Müdürü Ramazan Baykara, çevre bilincini yaymaya yönelik etkinliklere her zaman destek olacaklarını söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN