Çocuklar Bayrak ve Atatürk Sevgisi ile Büyüyor

10 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1426 defa okundu.
Çocuklar Bayrak ve Atatürk Sevgisi ile Büyüyor

Kent Parkta 1,5 ve 3 yaşlarında ki iki kardeşin Türk bayrağını öptüğü ve Türk Bayrağına sarıldığı an çevredekiler tarafından büyük ilgi gördü.

Çocuklar Bayrak ve Atatürk Sevgisi ile Büyüyor

Yeni nesil Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve Şanlı Bayrağımız olan Türk Bayrağına duydukları sevgiyle yetişiyor. Kent Park’ta bir Restoran İşletmesinin dışında asılı halde bulunan Türk bayrağını tutan ve hayranlıkla bakan 1,5 yaşında ki Rıza Toker Aydın ve 3 Yaşında ki Hira Reyhan Aydın görenlerin tebessüm etmesine neden oldu.

GÖRENLERİ KENDİLERİNE HAYRAN BIRAKTI

Dev Türk Bayrağının asılı olduğunu gördüğü anda bayrağa doğru koşan ve Ay Yıldızlı Türk Bayrağımıza hayran dolu gözlerle bakan 2 kardeş bayrağımıza duyduğu sevgisi ile herkesi kendilerine hayran bıraktı. Yaşları küçük olmasına rağmen 2 kardeşin bu denli Anlı Şanlı Türk Bayrağımıza duyduğu sevgi herkesi şaşırttı. Özelliklede 1,5 yaşında ki Rıza Toker Aydın’ın Bayrağımıza sarılı Fotoğrafı Sosyal Medyada büyük beğeni alırken, sevimlilikleri ile de dikkat çektiler.

AİLE VATAN, MİLLET, ATATÜRK VE BAYRAK SEVGİSİ AŞILIYOR

2 Miniğe bayrak sevgisi aşılayarak büyüttüklerini anlatan Miniklerin Babası Alper Aydın ise “Canım çocuklarım Henüz 1,5 – 3 yaşındasınız, daha yolun başındasınız ama ben baba olarak sizden çok şey beklemekteyim. Bazı insanlar çocuklarına hiçbir şey vermeden çok şey beklese de, kimseden kapasitesi üzerinde bir şey beklememek lazım. İnsanlardan kapasitesi üzerinde bir şey beklersek veya kapasitesi olan insana, kapasitesinin çok altında şeyler verirsek o zaman hayatta onlardan verim alamayız ve sorunlar çıkar. Bende baba olarak önce size yol göstererek, sonra sizden saygı ve sevgi ile dolu bir genç olmanızı bekleyeceğim ve bu da benim hakkım. Şeklinde bazı söylemlerde bulunarak çocuklarımı yetiştirmeye ve Vatan, Millet, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Ay Yıldızlı Türk Bayrağımıza sevgi dolu yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu yaşta bu denli sevgiyle büyümeleri, bizim verdiğimiz değeri çocuklarımızın da bu yaşta aynı sevgiyi gösteriyor olması eşim ve beni de çok mutlu ediyor. Her anne ve babanın bu sevgiyi çocuklarına aşılaması lazım” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On