ÇOCUĞUNUZUN SINAVDA BAŞARILI OLMASINI İSTİYOR MUSUNUZ?

9 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1126 defa okundu.

 mustafa kılınç resim

Anne ve Babaların insan yetiştirme fakültesindeki en büyük görevleri çocuklarına yüksek özgüven verebilmektir. NLPDAP Merkezindeki Başarı Koçluğu Programlarında gördüğüm en önemli eksiklik “Özgüven Sorunu.” Çocuklarınız için iyi niyetle yaptığımız çalışmaların sonucu bazen Cennet yerine bizi cehenneme götürüyor.

Sizde çocuğu sınava hazırlanan Anne ve Babalar’dansanız; çocuğunuzun başarılı olması için, tam özgüvene sahip olması için, emeklerinin boşa gitmemesi için yapmanız gerekenleri biliyor musunuz? Yoksa sadece dershane ve özel ders takviyesi ile biz sınav sendromunu çözeriz mi? Diyorsunuz.

Eğer, çocuğunuz yaklaşan sınav sürecinde sınav kaygısı ve heyecanı yaşıyorsa, çok çalışmasına rağmen netlerinde bir artış yoksa, kendini eksik ve yetersiz olarak hissediyorsa, sürekli sizlerden kendisini onaylamanızı bekliyorsa bilmelisiniz ki çocuğunuz için alarm zilleri çalıyor demektir.

Bilmenizi isterim ki;
Çok çalışmak başarıyı garanti etmiyor. Ancak Akılı çalışmak, Nasıl’ı bilmek başarıyı garanti ediyor.

Sizde çocuğunuzun tam özgüvene sahip olması, başarının hazzını alması, kendine güvenmesi, etkin beyin kullanımına sahip olması için çocuğunuzun geleceği için, Başarı Koçluğu Programlarından faydalanabilirsiniz.

Çocuğunuzun başarısı için, geleceğiniz için, etkin birey olması için, Başarı Koçluğu programları bir lüks değil gerekliliktir. İşte bu noktada “İnsan düşündüğü kadar güçlü, İnandığı kadar değerlidir” vizyonuyla yola çıkan, Güç, Başarı ve Sevgi noktasında Fark yaratan “NLPDAP” merkeziyle başarıya ulaşabilirsiniz.

NLPDAP’la Başarı Koçluğu Programları için www.nlpdap.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kişisel güç merkezinden daha fazla bilgiye 0312 428 89 89  nolu telden ulaşabilirsiniz.

                                                                                                                             Mustafa KILINÇ

                                                                                                                             www.nlpdap.com

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN