Çınar Gazetesi’nde Büyük Değişiklik

26 Mayıs 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
133 defa okundu.
Çınar Gazetesi’nde Büyük Değişiklik

2005 Yılında Kırşehir’e Hizmet Vermek İçin Kurulan Çınar Gazetesi 17 Yıl Sonra İmtiyaz Sahibi Değişikliğine Gitti. Güneş Kahraman, tarafından 17 Yıl boyunca basın sektöründe Kırşehir’i bilgilendirmek amacıyla çalıştıktan sonra Çınar Gazetesini Mucur Gazetesi Sahibi Sait Uyar’a devretti.
Daha Önce Güneş Kahraman adına yayına devam eden çınar Kırşehir gazetesi 25.05.2022 tarihi itibariyle Sait Uyar’a devredildi. Devir Teslimin Ardından Gazetemize Açıklamalarda bulunan Sait Uyar, ‘Kırşehir için bir şeyler yap ya da yapanlara engel olma’ Anlayışını Felsefe edinerek yola çıktığını aktararak, şu sözleri kullandı;

“Gazetemizin temel amacı halkımızı aydınlatmak, bilenin bildiğini bilmeyenle paylaşmak, doğru ve tarafsız haberle her konuda her görüşe ortak yer verip, okuyanlarını yönlendirmek değil, okurlarının kendi düşünceleriyle hareket etmesini sağlamak. Kırşehir’e hizmet veren kim olursa olsun, onun yanında olmak. Bunun için de ‘ya Kırşehir için bir şeyler yap ya da yapanlara engel olma’ anlayışını kendimize felsefe edindik. Doğduğumuz topraklara hizmet edeceksek, her olumlu işi desteklemek boynumuzun borcu.” (Haber Cemre Bayram)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN