– “Çiftçiye gerekli yardım ve desteğin sağlanması önem arz ediyor” 

20 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
115 defa okundu.

CHP Milletvekili Metin İlhan:

– “Çiftçiye gerekli yardım ve desteğin sağlanması önem arz ediyor” 

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, TBMM Genel Kurulunda yağış nedeniyle Kırşehir’in köylerinde oluşan hasarı anlattı.
Milletvekili İlhan, Kırşehir’in yapısı ve nüfusuna bakıldığında önemli tarım kentlerinden birisi olduğunu ve yetkili birimlerin duyarlı davranacaklarını söyledi.
İlhan konuşmasında, “Kırşehir ilimize bağlı ilçemizde dolu yağışı nedeniyle birçok köy ve mahallede maddi hasar meydana gelmiştir. Yoğun dolu yağışı köylerde tarımla uğraşan çiftçilerimizin arazilerinde ciddi zarar ve hasara yol açmıştır. Kaman ilçemizde kuraklığın da kendini göstermesi ekilen arazilerin verimliliğini düşürerek olumsuz yönde etkilemiştir. Boztepe ilçesinde 7 köy, Mucur ilçesinde 13 köy ve Kaman ilçesinde 1 köy ile 3 mahalle ciddi hasar alan yerler arasındadır. Çiftçinin mağduriyetinin giderilmesi ve zararının karşılanması yönünde gerekli yardım ve desteğin yapılmasına ilişkin olarak harekete geçilmesi adına, Tarım Bakanımız olmak üzere tüm yetkililere sesleniyorum.”dedi.
Şehri hafta başından itibaren etkisi altına alan yağışlarda İl Tarım ve Orman İl Müdürlüğü verilerine göre Kırşehir genelinde 57 köyde 280 bin dekar arazinin zarar gördüğünü belirtilmişti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On