Çiftçinin Malı Elinde Patladı

28 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
566 defa okundu.
Çiftçinin Malı Elinde Patladı

Çiftçinin Ürünlerini Gönderdiği Ülkelerin Türkiye’ye Kapılarını Kapatması Sonucu Çiftçinin Malı Elinde Patladı

Bağ kurdan emekli olan ve 2 yıldır kendi tarlasında yetiştirdiği kavunları satarak geçimini sağlamaya çalışan Coşkun Gezer, bu sene yetiştirdikleri ürünlerin elinde kaldığını belirtiyor. Ne yapacaklarını kara kara düşünen çiftçilerimiz ettikleri zararı nasıl karşılayacaklarını bilemiyor. Seneye artık bu işi yapmayacağım diyen ilimizde çiftçilik yapan Coşkun Gezer, Gazetemiz 40 Arena Muhabirine yaptığı açıklamasında yetkililerden yardım beklediklerini belirtiyor.

ÇİFTÇİ KARA KARA DÜŞÜNÜYOR

İşçilere verdiğimiz parayı bile karşılayamadık diyen Gezer, konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “2 senedir bu işi yapıyorum. Bağ kurdan emekliyim. Kendi bahçemde bu işe başladım. Kavun yetiştiriyorum. Hep zarar ettik. 17 – 18 milyarlık bi zararımız oldu. İşçiye çok aşırı derecede ödedim. Çapasıydı şuydu buydu traktörüydü, onun içinde umduğumuz çıkmadı. Bol üretim oldu yurt dışına kapılar da kapanınca zarara uğradık. Bütün malım elimde kaldı. Şimdi onları satmaya çalışıyorum ama nafile yine de fazlasıyla zarar ettik. Ürünlerimi satamadığım zamanda mecburen çürüyüp gidecek. Artık tarlada gübre niyetine kullanılır. Kavunlarımın kilosunu 1 liradan satıyoruz. Yetkililerden dış ticarete açık olmasını istiyorum. Sadece bizi değil Çoğu esnafı da etkiliyor. Birde devletten şu güne kadar bir tane yardım almadım yardım olsa bizde böyle olmasak” diye konuştu.

HABER: NURTEN CEYLAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On