Çiftçi, Görevinden Ayrıldı

16 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
236 defa okundu.
Çiftçi, Görevinden Ayrıldı

Adsız

Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Müdürü Harun Çiftçi, üniversitedeki bilimsel çalışması nedeniyle okul müdürlüğü görevini bıraktığını açıkladı.

Harun Çiftçi, yaptığı açıklamada: “Asırlardan beri süren hayat felsefemizin en önemli özelliği insanın merkeze alınmasıdır. Bunun sonucu olarak toplumdaki değişimin, dönüşümün ve vuku bulan olayların kaynağı da insandır. İnsana yapılan yatırımlar kısa ve uzun vadede kendini gösterecektir. Millete fayda sağlayacağını düşündüğümüz her iş, her aşama ve her görev bizler için birer kazanım, tecrübe ve sorumluluğumuzu yerine getireceğimiz birer hizmet alanıdır.
Devletin topluma dönük yüzü olan sağlık hizmetlerinin gerektirdiği nitelikte insan kaynağı yetiştirme sağlık alanında eğitim veren kurumların ana amacıdır. Ülkeye ve millete hizmet etmenin bir yolu olarak gördüğüm Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü görevimi de bu amaç doğrultusunda yerine getirme gayreti içinde oldum.Değişim ve dönüşümün çok hızlı yaşandığı günümüzde ülkemizin kalkınmasında ve toplumsal tekâmülün gerçekleşmesinde sosyal, bilimsel ve teknolojik alanlardaki projelerin önemli bir yerinin olduğu kabul edilen bir realitedir.
Bu realitenin bir parçası olarak gelecekte hem akademik ve hem de bölgesel kalkınma odaklı projeler de görev almayı daha etkili bulduğumdan büyük bir heyecanla sürdürdüğüm Üniversite Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğünü yönetim ekibimdeki arkadaşlarımdan Yrd. Doç. Dr. Akın Tekcan kardeşime devretmiş bulunmaktayım. Ortada bir başarı varsa bu başarıyı; Yönetim Ekibimize, Yüksekokulumuz personeline ve bizlere her daim destek olan başta Rektörümüz Prof. Dr. Vatan Karakaya olmak üzere üniversitemiz üst yönetimine borçluyuz. Her daim iyi işlere imza atan güzel insanlara, öğrencilerimize ve desteğini esirgemeyen tüm dostlara teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On