Çiçek’ten Bakanlara Jest

21 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
385 defa okundu.
Çiçek’ten Bakanlara Jest

Ahi Evran Külliyesinde Açılan, El Sanatları Sergisinde Halk Eğitim Merkezi Öğretmeni Gülsen Çiçek Yaptığı Tasarımları Sergiliyor.

Halk Eğitim Merkezi Öğretmeni Gülsen Çiçek’in, Ahi Evran Külliyesinde yaptığı birbirinden güzel eserleri büyük beğeni topluyor. Gülşen Çiçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve Neşet Ertaş’ın da içinde bulunduğu resimi Rölyefe işleyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gönderdiğini ve çok büyük beğeni topladığını belirtti. İlimize gelen bakanlardan da güzel tepkiler aldığını belirten, Çiçek Gazetemiz 40 Arena Muhabiri Serhat Erdoğan’a yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “30 yıldır el sanatları işi içerisindeyim. Kâğıt rölyef işini 8 yıldır yapıyorum. Halk eğitim öğretmeniyim. Cumhurbaşkanımıza yaptığım tasarım Bir hafta sürdü.  Ders verdiğim kurumda ki müdürüm Ankara’ya tanıtım günlerine gidiyordu bizde Ay Yıldızlı Bayrağımızın önünde Neşet Ertaş ve Genel Başkanın olduğu bir tasarım yaptım. Orada da çok beğenilmiş. Özelliklede bakan görünce başkana gönderelim diye konuşmuşlar. Müdürlerim de çok memnun oldu eserimin beğenilmesi nedeniyle ve 2. Kez yapmam istendi ve yine yaptım. Bunu da başkanımız geldiği zaman hediye edilecek. Talep çok oldu. Geçtiğimiz günde buraya gelen Gençlik Hizmetleri Bakanımız Osman Aşkın Bak ve Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi’ye de tablosunu yaparak gönderdim. Yine tablolarım var, birkaç bakanımıza hediye yine göndereceğim. Müdürlerimiz bizden Ahilikle ilgili resimler istediler. Bende Kırşehir yöresine ait Ahilikle ilgi tasarımlarda yaptım” şeklinde konuştu.

Haber Serhat Erdoğan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On