Çiçekdağı’na yeni yatırım müjdeleri

1 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
418 defa okundu.
Çiçekdağı’na yeni yatırım müjdeleri

 Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katıldığı toplantıda, ilçeye yapılacak yeni projelerin müjdesini aldıklarını bildirdi.

Hakanoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katıldığı Kırşehir İl Koordinasyon Toplantısı’nda Çiçekdağı ile ilgili talep ve yatırımlarının da görüşüldüğünü belirtti.

Toplantının ardından Çiçekdağı için önemli yatırımların kısa sürede başlayacağını aktaran Hakanoğlu, yatırımların ilçenin gelişmesi ve ilerlemesi için büyük önem taşıdığını vurguladı.

İlçenin ihtiyaçlarının yanı sıra, çehresinin de Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un verdiği müjdelerle değişeceğinin altını çizen Hakanoğlu, şunları kaydetti:

“Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum ile Kırşehir’de yaptığımız toplantıda, Çiçekdağı’na yeni müjdeler gelmiştir. Çiçekdağı Millet Bahçesi için ödenek tahsisi, TOKİ 1. etap yapım ihalesi, Fevzi Çakmak Mahallesi kanalizasyon ve yağmur suyu inşaatı yapımı ihalesi, Çiçekdağı-Yerköy yolu arası 5 kilometrelik güzergahın düzenlenmesi, güzergahta yürüyüş, bisiklet yolu, spor alanları yapım işinin ödenek ve ihaleleriyle ilgili talimatlarını vermiştir. Bakanımız Murat Kurum’a ve AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli’ye verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.”

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On