ÇİÇEKDAĞI’DAN CHP’YE TAM DESTEK

14 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3137 defa okundu.
ÇİÇEKDAĞI’DAN CHP’YE TAM DESTEK

12144708_887978834627004_1754914205657605835_n            Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Şeref Karaosmanoğlu, Kırşehir milletvekili adayları Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. Mehmet Ali Ekici, CHP Çiçekdağı İlçe Başkanı Yunus Bütün beraberliğinde Çiçekdağı ilçesinde Çiçekdağı ilçesi vatandaşları ile bir araya geldi.

İlimiz Çiçekdağı ilçesinde ve köylerindeki vatandaşlarla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir milletvekili adayı Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. Mehmet Ali Ekici vatandaşın barış ve huzur beklentisinin ancak CHP iktidarında karşılığını bulacağını dile getirdi.
Çiçekdağı ilçesi ziyaretleri sırasında ilçede bulunan tüm vatandaşların sorunlarını dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir milletvekili adayı Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. Mehmet Ali Ekici bunca yıldır ilçenin biriken sorunlarını yerinde tespit ettiler ve Çiçekdağı halkına CHP iktidarıyla birlikte yapılacak olan yatırımları anlattılar.
Dr. Osman Kök ve Doç. Dr. Mehmet Ali Ekici seçime sayılı günler kala halkın kendi geleceğini belirleme noktasında CHP’ye olan güven ve desteğin de artarak devam ettiğini belirterek 1 Kasımda tüm halkı sandık başına giderek CHP iktidarına evet demeye çağırdı.
Çiçekdağı ilçesinde daha önce başka siyasi partilere oy verdiklerini belirten birçok vatandaş da bundan sonra ülkeye ve millete sahip çıkan CHP’ye oy vereceklerini ifade ettiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN