ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNDE YENİ YATIRIMLAR İÇİN VEKİLLER İNCELEME YAPTI

21 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
211 defa okundu.
ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNDE YENİ YATIRIMLAR İÇİN VEKİLLER İNCELEME YAPTI

ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNDE BİRLİKTELİK MESAJI VERİLDİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

AK Parti Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Çiçekdağı ilçesine giderek parti teşkilatları ile buluşarak sorunlarını dinledi ve yeni yatırımlar konusunda incelemeler yaptı.
İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlunun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ilçenin sorunlarını dinleyen vekiller, Çiçekdağı İlçesine bağlı 45 köy temsilcisi ve muhtarlarla görüştü.
Ortak akıl toplantısının açılışında bilgi veren ilçe başkanı Hasan Hakanoğlu, “Çiçekdağı İlçesi Kırşehir’in doğası ile en güzel alanlarından bir tanesidir. İlçemizin gelişimi adına ortak akıl yolu ile çalışmalar yapmak istiyoruz. Bizler daima siyasi mekanizmalarında ortak akıl yolu ile ilçemizin gelişimini sağlamak istiyoruz.”dedi.
AK Parti Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, yaptıkları inceleme sonrasında, “Çiçekdağı ilçemizle birlikte Kırşehir’in tüm ilçelerinin gelişimini sağlamak adına çalışmalar yürütüyoruz. Parti teşkilatımızla yaptığımız görüşmede ilçenin gelişimi ve sorunları hakkında bilgiler aldık. Muhtarlarımız köylü hakkında bizlerle istişare de bulundu. Bizler Kırşehir milletvekilleri olarak çalışmalarımızı ortak akılla her platformda geliştirmek istiyoruz. İlçemiz için yapılması gereken her şeyi yapacak ve hep birlikte yeni projeler oluşturacağız.”dedi.
Çiçekdağı ilçesinde gerçekleşen toplantıya katılan İl Özel İdare görevlileri de milletvekillerine ilçe hakkında brifing verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN