ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

22 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
341 defa okundu.
ÇİÇEKDAĞI İLÇESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

 

PARKE ÇALIŞMALARININ 2016 YILI SONUNA KADAR BİTİRİLMESİ HEDEFLENİYOR (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Çiçekdağı Belediyesi Tarafından Başlatılan Parke Yol Çalışmaları Devam Ediyor
İlçe merkezinde başlatılan ve Osman Şevki Mahallesi Reşat Akyön Caddesi’ndeki yol kilit parke yol ve kaldırım yapım işi devam ediyor.
Çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Belediye Başkanı İsmail Deniz, “Şu an itibariyle havaların iyi gitmesi neticesinde yol yapım ekiplerimiz ilçemizin Osman Şevki mahallesi yol yapım çalışmalarını en seri biçimde tamamlanması için çalışmalarına devam ediyor.” dedi.
2016 yılına kadar çalışmaların tamamlanacağını bildiren Belediye Başkanı Deniz, “İhalesi yapılan 33. Bin metrekare yol ve kaldırım işi 2016 yılı sonuna kadar yapılıp bitirilecektir. İlçemizin modernizasyonu için yollarımızın bir an önce kullanışlı hale gelmesi belediye olarak öncelikli konularımızdandır. Göreve geldiğimizde ilçemizde problem teşkil eden yol sorununu tamamen bitirmeyi hedeflemiştik. Memleketimizi daha yaşanılır bir hale getirmek adına Osman Şevki Mahallemizdeki yol çalışmalarının sonuna gelinmiş olup, yol yapımı tamamlanmayan mahalle ve cadde kalmayacaktır.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On