ÇİÇEKDAĞI BEKLEDİĞİ ÖĞRENCİ YURDUNA KAVUŞUYOR

26 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
439 defa okundu.
ÇİÇEKDAĞI BEKLEDİĞİ ÖĞRENCİ YURDUNA KAVUŞUYOR

IMG_3544 (1)

Çiçekdağı 300 Kişilik Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu’na Milletvekililleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan El Attı

 

2011 yılında ihalesi yapılan ve inşaatı yılan hikayesine dönen Çiçekdağı 300 kişilik Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu’na milletvekililler el attı. Yurdun kalan kısmının tamamlanması için gerekli adımlar atıldı.

İkmal İhalesi Yapılıyor

Yurdun ihalesini yapacak olan KYK Genel Müdürlüğü ve kontrolünü yapacak olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile görüşen Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, yurdun kalan kısmının tamamlanması gereken ikmal ihalesinin önümüzdeki birkaç gün içersinde yapılacağını açıkladılar.

İnşaatı Yılan Hikayesine Dönmüştü

Çiçekdağı’na yapılması planlanan yurdun ihalesi 2011 yılında yapılmış ve iki ayrı müteahhit projeye dahil olmasına rağmen bir türlü tamamlanamamıştı. Milletvekillerinin son girişimleriyle yurdun inşaatının bitirilmesi ve gelecek yıla yetiştirilmesi planlanıyor.

150 kişilik Kız, 150 Kişilik Erkek Yurdu ve Sosyal Tesis

Arslan ve Çetinkaya, yapılan kompleksin, 150 kişilik erkek, 150 kız yurdu ve sosyal tesis ve kafeterya şeklinde kullanılacağını belirttiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On