Çiçekdağ Demirli Köyü susuz yaşam mücadelesi veriyor

14 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
577 defa okundu.
Çiçekdağ Demirli Köyü susuz yaşam mücadelesi veriyor

Çiçekdağ Demirli Köyü susuz yaşam mücadelesi veriyorKırşehir’in Çiçekdağ İlçesine bağlı Demirli Köylüleri bu zamanda bu çağda her gün sadece bir saat akan suyla idare etmeye çalışıyorlar. 40 Arena Gazetemize bilgi veren Demirli Köyü muhtarı Bekir İnce  her gün en fazla köyümüze bir saat su veriliyor bizler bir saatlik akan suyla evimizin ihtiyacı olan suyumu depolayacağız yoksa bahçelerimize ektiğimiz ürünlerimi sulayacağız yoksa hayvanlarımızı mı sulayacağız artık bizde bilmiyoruz.

Bir saatlik akan suyla şu yaz günü ihtiyacımızı nasıl karşılayacağımızı bizde bilmiyoruz muhtar olarak köyde yaşayan insanlarımız her gün kapımı çalarak bu su problemine bir an önce çare bulmamı söylüyorlar.

Demirli Köyü Muhtarı olarak buradan yetkililere sesleniyorum bu zamanda bu çağda köyümüze bir saatlik su verilmesini istemiyoruz, sürekli musluklarımızda  akacak su istiyoruz diye sözlerine son veren Demirli Köyü Muhtarı Bekir İnceye 40 Arena Gazetesi olarak yetkililerin en kısa zamanda Demirli Köyü’nün su sorunlarının çözeceklerini umuyoruz.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN