Çiçekçilerde 24 Kasım Mesaisi

24 Kasım 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
406 defa okundu.
Çiçekçilerde 24 Kasım Mesaisi

İlimizde 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Çiçekçilerde Yoğunluk Arttı

Kırşehir’de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde çiçekçilerde yoğunluk arttı. En çok satışı yapılan çiçek türü ise yine karanfil oldu. İlimizde çiçekçiler yoğun mesai yaptı. Öğretmenler Günü’nde en çok karanfil satışı yapıldığını belirten 5 yıldır çiçekçi dükkânında çalışan Fatih Köksal, 24 Kasım’ın artık karanfil ile özdeşleştiğini söyledi. İlkokul, ortaokul ve üniversite öğrencileri yoğunlukta, lise yok denecek kadar az diyen Köksal Gazetemiz 40 Arena Muhabirine yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “24 Kasım Öğretmenler günü öncesinden başlayarak satışlarımızda kayda değer bir yoğunluk yaşandı. En çok karanfil, Atatürk çiçeği, gül, orkide ve kır buketleri gibi ürünler gidiyor. En çok ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile üniversiteli öğrencilerine yönelik satışlar yapıyoruz. Lise öğrencileri yok denecek kadar az” dedi.

ÇİÇEKLERDE EN ÇOK O MESAJ YER ALIYOR

Kendilerine çiçek almaya gelenlerin birbirinden farklı birçok mesaj ve kutlama yazısı yazdırdıklarını ifade eden Köksal, “Müşteriler bize geldiklerinde, güzel mesajlar yazmamızı istiyorlar. Ama en çok yazdığımız mesaj, “Canım öğretmenim, Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun” oluyor” diye konuştu

“ONLARA BİR ÇİÇEĞİ ÇOK GÖRMEYELİM”

2 liradan 200 liraya kadar her çeşit çiçek ve hediyelik ürün satışı yaptıklarını kaydeden Köksal, öğretmenlerin her gün hatırlanması gereken değerli insanlar olduğuna işaret ederek, “Bize gecesini gündüzüne katarak zaman ayıran değerlilerimiz için bu bir günü çok görmeyelim. Onları her gün hatırlamamız lazım, ancak en azından bugünlerinde küçük de olsa bir çiçekle onları ziyaret ederek, hediye edebilir ve onları mutlu edebiliriz” diye konuştu.

HABER: NURTEN CEYLAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN