Çiçekçilerde 24 Kasım bereketi yaşandı

27 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
466 defa okundu.
Çiçekçilerde 24 Kasım bereketi yaşandı

cicekci-dukkani-acmakGeçtiğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü, Kırşehir’deki çiçekçilerin yüzünü güldürdü.

 

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Kırşehir’deki çiçekçilerde yoğunluk yaşandı. Öğrencilerin, öğretmenlerine hediye olarak çiçeği tercih etmesi çiçekçilerin yüzünü güldürdü. Öğrenciler, aldıkları çiçeklerle öğretmenlerini sevindirirken, bu durum çiçekçileri de olumlu etkiledi.

 

Kırşehir’de , Öğretmenler Günü sebebiyle yaşanan yoğunluktan duyduğu memnuniyeti dile getiren çiçekçiler, Herkesin ekonomik durumuna göre çiçek aldığını, en çok menekşe ve buket çiçeğin satıldığını belirttiler.

 

Çiçekçilerin belli günlerde yoğun olarak çalıştığını ifade eden Kırşehir’de ki çiçekçiler, “Öğretmenler Günü olması sebebi ile biz dahil tüm çiçekçilerde bir yoğunluk yaşandı. Özellikle 23 Kasım akşamı oldukça yoğunluk yaşadık, öğrenciler işlerini sabaha bırakmak istemediler ve çiçeklerini aldılar. Ailenin bütçesine göre çiçek satışlarımız oldu. Kimi gül aldı, kimi karanfil. Hiç alamayan bir menekşe aldı. En çok satılan menekşeler, menekşelerin ardından en çok sattığımız bir diğer ürün ise küçük boy demetler oldu. Çiçekçilerde böyle özel günlerde bir hareketlilik her zaman var. Sıralama yaptığımızda en çok çiçek Sevgililer Günü’nde ardından Anneler Günü, son olarak da Öğretmenler Günü en çok iş yaptığımız günler” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On