Çiçekçiler 14 Şubat’ta Hazır

13 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
Çiçekçiler 14 Şubat’ta Hazır

Çiçekçiler 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırlıklarını tamamladı. Erkan, Çiçekçilik sahibi, müşterilerine bu özel günde canlı çiçeklerle hizmet verecek.

Kırmızı Gül Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezidir

14 Şubat’ta en güzel canlı çiçekleri müşterilerine sunmak için çalıştıklarını belirten Erkan, Çiçekçilik sahibi  “Canlı çiçek satıyoruz. Bu çiçeklerin başında güller geliyor. Güllerin Sevgililer Günü için anlamı ve önemi başkadır.  Güllerin yanı sıra Karanfil, orkide, gül, papatya, çiçek buketleri bulunduruyoruz.  Çiçeklerin ortalama fiyatı 7,50 ile 90 TL arasında değişiyor.” Dedi

Çiçeklerin yerini hiçbir şey kapatmaz

“ 14 Şubat denildiğinde akla ilk gelen kırmızı gül oluyor. Ancak bazı müşterilerimizde karışık gül demeti yaptırıyor. 14 Şubat’ta sabah saatlerine kadar hizmet veriyoruz.  Sevgililere böyle bir günde hizmet vermek bizim görevimizdir.  Sevgililer Günü nedeniyle çiçeklere rağbet çok fazla. Kırşehirlilerin, Sevgililer Gününe ilgisi her yıl artıyor. Özellikle canlı çiçekler tercih ediliyor. Çünkü çiçekler duyguların sözsüz ifadesidir. İnsanların sevgililerini bir gül ile mutlu edebiliyor. Çiçeklerin yerini hiçbir şey alamaz. 14 Şubatın anlam ve önemine yakışan   bir  dal  Gül’dür ” şeklinde konuştu.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com