ÇİÇEK SATIŞ MERKEZİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR

11 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
193 defa okundu.
ÇİÇEK SATIŞ MERKEZİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Kırşehir Belediyesi Tarafından Daha Renkli Bir Kırşehir İçin Çiçek Satış Merkezi İnşaatı Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi Kırşehir’i güzelleştirmek ve Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir yapabilmek için Çiçek Satış Merkezi projesi çalışmalarına devam ettiği bildirildi.

Kırşehir Belediyesinin Çiçek satış merkezi projesinde inşaat çalışmaları devam ederken, taş duvarlar da hızla yükseldi ve yapılacak olan seranın temeli de atıldı. Çiçek satış binasının inşaatı da  tamamlanmak üzere olduğu belirlendi.

Daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir hedefi ile çıkılan yolda on binlerce ağacı ve yüzbinlerce çiçeği toprakla buluşturarak Kırşehir’in sokaklarını yeşillendirdik diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Şimdi de evlerinizin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmeniz için Çiçek Satış Merkezi projemize başladık.  Çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışını yapacağımız merkezimiz Buğday Pazarı’nın bulunduğu alana yapılıyor.

Çiçek satış merkezimizde açık ve kapalı satış alanları da yer alacak. Böylece vatandaşlarımız hem çiçekler konusunda bilgi sahibi olacak hem de farklı çiçekleri tanıma fırsatı bulacak”dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN