Çiçek Satış Merkezi hizmet vermeye başladı

24 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
298 defa okundu.

BELEDİYE BASIN

Kırşehir Belediyesinin Kırşehir’i güzelleştirmek ve Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir yapabilmek için başlattığı Çiçek Satış Merkezi projesi Kırşehir’lilere hizmet vermeye başladı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Çiçek ve Fidan satışı yapıp Bahçe Peyzaj Projesi, yapım ve bakım hizmetleri vereceğimiz merkezimizin inşaatı bitti artık Kırşehir’li hemşehrilerimize hizmet vermeye başladı.

Daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir hedefi ile çıktığımız yolda on binlerce ağacı ve yüz binlerce çiçeği toprakla buluşturarak Kırşehir’in sokaklarını yeşillendirdik diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Şimdi de evlerinizin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmeniz için Çiçek Satış Merkezi projemizi tamamladık hizmete açtık. Çiçek satış merkezimizde mevsimlik çiçek, ağaç, çalı ve bahçe ekipmanları satışa sunulacak. Bitki satışlarının yanı sıra bahçe süsleri gibi birçok farklı ihtiyacın da aynı merkezden temin edilebileceğini edebilecek. Çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışını yapacağımız merkezimiz Aşıkpaşa Spor Salonunun yan tarafında bulunan alana yapıldı.

Açık ve kapalı satış alanlarının yer aldığı Çiçek satış merkezimizde ayrıca isteyen site ve apartmanlara ücreti karşılığında çevre düzenleme hizmeti de verecek. Böylece vatandaşlarımız hem çiçekler konusunda bilgi sahibi olacak, farklı çiçekleri tanıma fırsatı bulacak hem de daha yeşil bir çevrede yaşamış olacak”

Belediye Basın BüROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN