ÇİÇEK SATIŞ MERKEZİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

29 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
250 defa okundu.
ÇİÇEK SATIŞ MERKEZİ AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

 

cicek-satis-evi-calisma-1Yaşar Bahçeci: “Hizmete Girdiği Zaman Mevsimlik Çiçek, Ağaç, Çalı Ve Bahçe Ekipmanları Satışa Sunulacak.”

Kırşehir Belediyesinin Kırşehir’i güzelleştirmek ve Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir yapabilmek için başlattığı çiçek satış merkezi projesi inşaatında sona yaklaşıldı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; Çiçek ve Fidan satışı yapıp Bahçe Peyzaj Projesi, yapım ve bakım hizmetleri vereceğimiz merkezimizin inşaatında sona yaklaştık. Daha yeşil, daha renkli bir Kırşehir hedefi ile çıktığımız yolda on binlerce ağacı ve yüzbinlerce çiçeği toprakla buluşturarak Kırşehir’in sokaklarını yeşillendirdik. “Şimdi de evlerinizin bahçelerini, balkonlarınızı yeşillendirebilmek ve bitkiler hakkında bilgiler alabilmeniz için Çiçek Satış Merkezi projemizi tamamlamak üzereyiz.. Hizmete girdiği zaman mevsimlik çiçek, ağaç, çalı ve bahçe ekipmanları satışa sunulacak. Bitki satışlarının yanı sıra bahçe süsleri gibi birçok farklı ihtiyacın da aynı merkezden temin edilebileceğini edebilecek. Çiçekler, graslar, sera bitkileri ve meyve fidanlarının satışını yapacağımız merkezimiz Aşıkpaşa Spor Salonunun yan tarafında bulunan alana yapılıyor.

Açık ve kapalı satış alanlarının yer alacağı Çiçek satış merkezimizde ayrıca isteyen site ve apartmanlara ücreti karşılığında çevre düzenleme hizmeti de verecek. Böylece vatandaşlarımız hem çiçekler konusunda bilgi sahibi olacak, farklı çiçekleri tanıma fırsatı bulacak hem de daha yeşil bir çevrede yaşamış olacak”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On