CHP SEÇİME KİLİTLENDİ

19 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
84 defa okundu.
CHP SEÇİME KİLİTLENDİ

CHP SEÇİME KİLİTLENDİ

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisinin 16 yıl sonra 1 Milletvekili meclise gönderirken 31 Mart Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde yine 25 yılın ardından CHP büyük oy farkı atarak Belediyeyi devir aldı. Bu süre içerisinde CHP’de ki her ne kadar kendi üyeleri arasında iktidara yürümenin ışığında CHP’liler büyük bir sevinç yaşıyor. Bu sevinç partinin toparlanıp daha fazla üye ve tabana yayılma çabaları CHP’de ki yaklaşan il ve ilçe seçimlerini cazip hale getirdi. CHP İl Başkanlığına aday olan bazı kişiler üyelerle sandığa gidilsin derken bir kısmı ise 14 yıldır İl Başkanlığı yapan bir ismin yazmış olduğu, CHP’nin yolunu dahi bilmeyen kişilerin üye yapıldığı, hayatından hiçbir zaman CHP’ye oy vermeyen kişilerin delege yazıldığı bir sistemle bu üyelerin önüne sandık konulursa bizler CHP’ye gönül vermişlere ayıp edilmiş olur diyerek bu duruma soğuk bakılıyor. Yani bu üyelerle sandık iradesine sahip çıkılamaz.

40 Arena Gazetemiz Ekibinin CHP Kırşehir İl Başkanı Şeref Baran Genç İle yaptığımız görüşme sonrası merak edilen soruları yanıtladı.

“ALNIMIZIN AKIYLA KIRŞEHİR HALKINI KARŞISINA ÇIKACAĞIZ”

“Bizlerin üye listelerini vermediğimiz söyleniyor. Listeler 1 hafta boyunca parti binasında asılı durduktan sonra isteyen her arkadaşımıza da listelerin fotokopisini veriyoruz. listelerin silik çıktığını söyleyenlere dahi yeniden fotokopi alıp verdik. Yönetimde ki bazı arkadaşlarımızın üye dahi olmadıklarını söyleyerek onlar seçimle gelmedi, Genel merkez atadı denilerek asılsız suçlamalar yapılıyor. CHP’yi karıştırmak isteyen bir takım insanlar vardır ve mutlaka olacaktır. CHP’yi karıştırmak isteyen kişilere diyoruz ki, Bizleri bölmeye, parçalamaya gücünüz yetmeyecek. Partimizin kapısı sürekli açık. Yönetimden kişiler sürekli bulunarak, dışardan gelenlere ve aday olmak isteyenlere sürekli yardımcı oluyorlar. Kimse bizim birlik ve bütünlüğümüzü bozamayacaklar. CHP’nin hedefi iktidar olmaktır. Bu sorumluluk içerisinde bizler il ve ilçe seçimlerimizi yaparak alnımızın akıyla Kırşehir halkını karşısına çıkacağız” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On