CHP Sahayı Boş Bırakmıyor

1 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2676 defa okundu.
CHP Sahayı Boş Bırakmıyor

Geliyoruz, İktidarımız Yakındır. Aydınlık Günler İçin, Gün Birlik ve Beraberlik Günüdür.

CHP Sahayı Boş Bırakmıyor

Kırşehir Cumhuriyet Halk Partisi 27. dönem Milletvekili  Adayı Metin İlhan ve Beraberindeki heyet karış karış gezerek halka karışıyor.

        Şölen havasında gerçekleştirilen açılışta halkla iç içe olan, her geçen gün halkın sempatisini duruşu ve tavırlarıyla bir kez daha kazanan Milletvekili Adayı İlhan Mucur Seçim Bürosu açılışındaki konuşmasında şunları kaydetti; ” Burada seçim startımızı vermek ve seçim büromuzu açmak için toplanmış bulunuyoruz. CHP Kırşehir İl Başkanımız Hacı Tanrıbuyurdu’ya bizler ile birlikte oldukları için teşekkür ediyorum.     Seçim startımızı bugün itibarıyla bir kez daha vermiş bulunuyoruz. Mucur ilçemizi köy görünümlü ilçeden modern bir ilçeye kavuşturmak için gecemizi gündüzümüze katacağız. Sizlerin burada olması bizi çok mutlu etti. Partimiz Türkiye Cumhuriyetinin en kurumsal partisi. Bunun için Sorumluluğumuz çok büyük. Laf zamanı değil, çalışma zamanı. Bana destek olun. Beraber halledelim, Beraber yürüyelim.

“ANADOLU BOŞALIYOR”

Türkiye’de beş temel sorun olarak demokrasi, ekonomi, eğitim, toplumsal barış ve dış politikayı sayarak, her biri için partisinin çözüm önerilerini anlatan İlhan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin dört bir yanını üretim bölgeleri merkezleri haline getireceğiz. Türkiye’de 5 ayrı Anadolu kalkınma kuşağı oluşturacağız. Anadolu boşaldı, çünkü Anadolu yoksullaşıyor. Anadolu’da üretim yok, Anadolu’da yatırım yok. Anadolu’nun bu kaderini değiştirmek bizim boynumuzun borcudur. 5 ayrı çekim merkeziyle Anadolu’yu ayağa kaldıracağız.

Cumhuriyetin kazanımı olan Milli Egemenliği Türk toplumunundur. Asla bir kişinin teslim edeceğine hiçbir zaman inanmadım. Temennimiz bu yönde ki Milletvekili seçilirsem Ankara Kırşehir arasında elimden gelenin fazlasını yapacağım. Şimdi sırf seçilelim diye söylemiyorum. Gönül bağı kurduğum siz güzel insanların ne derdi ne sıkıntısı olursa olsun bire bir dinleyeceğim. Kırşehir’e bir ofis açacağım. Ankara’ya gelemeyecek hemşerilerim olacak. O nedenle ben Kırşehir’de olup yine vatandaşlarımız ile bire bir görüşerek, sıkıntılarını yakından dinleyip takip edeceğim. 5 yıl içinde tarımı ayağa kaldıracağız. 5 yıl içinde CHP olarak elimizin değmediği yer kalmayacak. Benim çiftçim, benim köylüm, benim insanım kazanacak ve mutlu olacak.

“24 HAZİRAN’DA BAŞARACAĞIZ”

Partimizin seçim beyannamesi büyük bir titizlikle hazırlandı. 25 Haziran sabahı aydınlık yarınlara uyanacağız.” Konuşmaların ardından İşyeri ile birlikte milletvekili adayları açılış kurdelesini birlikte kesti.

Her şey modern ve yaşanılabilir bir Mucur için olacaktır. Seçim büromuzun açılışına katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”

(Haber: DİDEM CEYLAN)

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On