CHP Milletvekili Adayı İlhan, Durmak Bilmiyor

7 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1628 defa okundu.
CHP Milletvekili Adayı İlhan, Durmak Bilmiyor

https://www.youtube.com/watch?v=YHZYKC9eEEY

Cumhuriyet Halk Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan ve Parti Yönetimi Sahayı Boş bırakmıyor.

CHP Milletvekili Adayı İlhan, Durmak Bilmiyor

Çalmadık kapı bırakmayan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, CHP Merkez İlçe Başkanı Selçuk Korkmaz, Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan ve Parti Yönetimi çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Sabah saatlerinde ziyaretlerine başlayan Milletvekili adayı İlhan ve Parti Yönetimi ilk ziyaretini Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde gerçekleştirdi. Diş Sağlığı Merkezinin bütün birimlerinde çalışanlar ile tanışan İlhan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yönetimi ile de bir süre sohbet etti. Ardından Kırşehir Devlet Su İşleri 122. Şube Müdürlüğü ile ziyaret devam etti. Daha sonra Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu ile devam eden Ziyaretler, Kırşehir Vergi Dairesi ile sürdürüldü. Kurumların bütün birimleri çalışanları ile gerçekleşen ziyaretlerin ardından Ankara Caddesinde bulunan esnafların birçoğu gezilerek, Esnaflardan tam destek alındı. Bir günde birçok kurum ve Esnaf ziyareti gerçekleştiren CHP’li Heyet 24 Haziran’da gerçekleşecek Seçim için destek aldı.

VATANDAŞLAR “ARTIK TAMAM” DİYEREK DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYECEKLERİNİ SÖYLEDİ

Oldukça sevilen bir aday olduğunu ve bu yıl bir önceki yıllara göre daha güzel olacağını dile getiren vatandaşların Ortak söylemleri ise şu oldu, “Normalde başka Partiye oyumuzu veriyorduk ama bu yıl oldukça sevilen ve sayılan herkes tarafından da bilinen taktir ettiğimiz Kırşehir’imizin çok değerli doktoru olan Metin İlhan’a oyumuzu vereceğiz. Bu yıl her şey daha farklı ve güzel olacak. Hepimizin sevdiği ve saygı gösterdiği Doktorumuzun ismini Milletvekili adayı listesinde görmek bizleri çok mutlu etti. Yakından tanıdığımız bildiğimiz ve herkesin sorunlarını dinleyen çözüm arama noktasında bütün çabaları gösteren, aynı zamanda 20 yıllık doktorluk mesleği boyunca hiçbir hastasını kırmadan dökmeden, elinden gelenin fazlasını yapan çok değer verdiğimiz bir isim. Bugüne kadar hiçbir şekilde savunduğum partimden başka bir partiye oy vermedim ama bu yıl kesinlikle oyumuz Metin İlhan’a. Artık biz de “Tamam” diyoruz. Bizim oyumuz belli kesinlikle şaşmayacak diyerek” desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdiler.

İLHAN’A ADETA DESTEK YAĞDI

Ankara Caddesinde gerçekleşen Esnaf Ziyaretlerinin ardından Ahi Çarşısında devam eden Ziyaretlerde Çarşı Esnafları tarafından da çok samimi ve içten sohbetler gerçekleşti. Oldukça verimli geçen bu ziyaretler bütün kesimden adeta destek yağdı. Çarşı Esnaflarıyla, Milletvekili Adayı İlhan ve Parti Yönetiminin sohbet esnasında ki samimi fotoğrafları ise Objektiflere yansıdı. CHP’li Adaya büyük ilginin olması ise gözlerden kaçmadı.

ZİYARET ETTİKLERİ BÖLGELERDE BÜYÜK BİR İLGİ VE SEMPATİYLE KARŞILANIYOR

CHP’li Milletvekili adayı ve CHP yönetimi, gittikleri bölgelerde vatandaşların birlikte fotoğraf çektirme isteğini ise geri çevirmiyor. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren 27. dönem milletvekili adayları ve Parti Yönetimi, aynı gün içinde çeşitli birimler ve mahallelere giderek vatandaşlar ile kucaklaşıyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On