CHP Milletvekili aday adayı Rifat Ertem, “Kırşehirin Kaderini Değiştirmeye Geliyorum” dedi !

5 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
448 defa okundu.
CHP Milletvekili aday adayı Rifat Ertem, “Kırşehirin Kaderini Değiştirmeye Geliyorum” dedi !

rifat ertem
CHP Milletvekili aday adayı Noter Rifat Ertem:

“Kırşehir’imizin Bahtsız kaderini değiştirmek istiyorum”
Önümüzdeki 2015 haziran ayına  yapılacak genel seçimlerde CHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olan Noter Rifat Ertem, yıllardır kaderine terk edilen Kırşehir’in kaderini değiştirmek istediğini söyledi.
Yaklaşık 30 yıl Kırşehir’de ve ülkenin çeşitli yerlerinde noter olarak görev yapan; Türkiye Noterler Birliği Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan hemşerimiz Rifat Ertem,  Haziran 2015’te yapılacak milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu belirterek hedeflerini açıkladı.
Yıllardır kaderine terk edilen Kırşehir’in makus talihini değiştirmek istediğini belirten Rifat Ertem, partisinin kendisini aday gösterip seçilmesi halinde Kırşehir’i hak ettiği yere taşıyacağını kaydetti.
“Yıllardır Kırşehir’den milletvekili seçilenler ne yazık ki Kırşehir’in yüzünü güldüremediler. Seçilip gittiler, Kırşehir’i yüz üztü bıraktılar. Kalıcı eser bırakamadılar, işsizliğin ve göçün önüne geçen yatırım yapamadılar, yatırımcı getiremediler. Bu nedenle Kırşehir sürekli küçülüyor. Bundan bir Kırşehirli olarak her zaman üzüntü duyuyorum. Önümüzdeki yıl Haziranda yapılacak seçimlerde Kırşehir CHP’de milletvekili aday adayıyım. Görevim ve çevrem dolayısıyla başka illerden aday olmamı istediler, ama ben memleketime hizmet amacıyla Kırşehir’den adayı adayım. Kırşehir’in sahipsizliğinin önüne geçmek için milletvekili aday adayım. Kırşehir çok sahipsiz. Sorunlarını  biliyorum. Kırşehir halkına hizmet etmek için bu yola çıkıyorum. 50 yıldır CHP’nin üyesiyim. CHP’li olduğum için büyük onur ve şeref duyuyorum.  Bu nedenle Kırşehir halkına ve hemşehrilerime hizmet etmek için elimden gelen bütün gayreti göstereceğim. Bütün imkanlarımla, gücümle, bilgi ve tecrübemle bu yola çıkıyorum. CHP’yi hak ettiği yere getirmek için Allah nasip ederde milletvekili adayı olur ve seçilirsem hiçbir hemşehrilerimin bana olan güvenlerini boşa çıkarmayacağım.”
Rifat Ertem, yayınladığı yeni yıl mesajında da “2015 yılının, barışın, uzlaşının, toplumsal huzurun, birlik, beraberlik ve gerçek demokrasi ile tartışmasız adaletin egemen olduğu, sağlık ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm hemşehrilerimin yeni yılını içtenlikle kutluyor saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN