CHP Kongresi Yarın Yapılacak

11 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1069 defa okundu.
CHP Kongresi Yarın Yapılacak

CHP_LOGOTek Liste ile Gidilecek Olan Kongrede Avukat Çağdaş Gökalp İlçe Başkanı Seçilecek


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kaman İlçe Başkanlığının Olan Genel Kurul Toplantısı, yarın PTT arkasındaki Prof. Dr. Erkan Ahat Parkı’nda gerçekleştirilecek.

 

Bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan CHP Kongresine tek liste ile gidileceği öğrenilirken, İlçe Başkanlığına talip olan Avukat Çağdaş Gökalp’in listesinin onaylanması beklenmekte.

 

Kongreye davet için beraberindeki parti yöneticileri Ethem Çaylak ve Mehmet Keskin ile birlikte CHP İlçe Başkan Adayı Çağdaş Gökalp, partiyi gençleştirerek yeni yüzler ile yeni bir yönetim oluşturacaklarını söyledi.

 

Gökalp, yaptığı açıklamasında; “Ülkemizin ve memleketimizin içinde bulunduğu sosyal, kültürel ve ekonomik şartlar düşünüldüğünde Kaman’da üzerimize büyük bir görev düşmektedir. Bu görev bilinci ile hareket ederek hem partimiz, hem Kaman için hem de memleketimiz için yurttaşlarımıza şeffaf ve temiz bir hizmet anlayışıyla görevimizi yürüteceğiz. Tüm partililerimizi ve halkımızı Olağan Genel Kurulumuzda görmekten mutluluk duyar, saygılarımı sunarım,” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN