CHP KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SELAHATTİN EKİCİOĞLU ART TV’YE DEMEÇ VERDİ

1 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
506 defa okundu.
CHP KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SELAHATTİN EKİCİOĞLU ART TV’YE DEMEÇ VERDİ

Çevre il ve ilçelerden CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’na destek ziyaretleri yapılıyor.

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu kendilerine destek amacıyla gelen vatandaşlarla da kucaklaşırken yaptıkları çalışmalarla ilgili ART TV’ye demeç verdi. Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti:

“Çevre illerden gelerek bizlere destek sunan vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. Şimdiden bizi Belediye Başkanı olarak görüp ilan etmeleri de bu sorumluluğumuzu arttırıyor. Bugün Ortaköy ve Irmak Bucağından birçok hemşerimiz bizlere desteklerini sunmak için ilimize geldiler. Bizlere sundukları destek ve güveni hiçbir zaman boşa çıkartmayacağım.

EKİCİOĞLU: 1 NİSAN ŞAKA DEĞİL, BİZİM GERÇEĞİMİZ OLACAK!

Yunus Emre’nin, Ahi Evran-ı Veli’nin, Âşık Paşa’nın, Cacabey’in, Neşet Ertaş’ın memleketinde dürüstlük ekseninde bir araya gelen insanlar olarak umudu beraber ekeceğiz ve Kırşehir’imizi yaşanabilir bir kent haline birlikte getireceğiz. Sosyal, kültürel ve ekonomik alanda Kırşehir’e önemli getirileri olan projeleri hayata geçireceğiz.

Sadece Kırşehir’de değil, bölgede de artık insanlara dokunuyoruz ve geri dönüşler alıyoruz. Millet İttifakının adayları İç Anadolu Bölgesi’nde önemli bir sorumluluk yüklenmiş durumda ve biz de yerel yönetimlerde asli görevlerimizle birlikte üretime yönelik projeleri de hayata geçireceğiz.

EKİCİOĞLU: YAPTIĞIMIZ PROJELERLE SADECE KIRŞEHİR’E DEĞİL, BÖLGEYE DE HİZMET EDECEĞİZ!

Üretimden düşmüş bir ülkeyi geri ayağa kaldırmak, sanayide, tarımda, hizmet sektöründe bilgi ve teknoloji üretebilir konuma gelmemiz gerekiyor. O nedenle de Kırşehir için hazırladığımız projelerin tamamı üretime ve istihdama yönelik projeler. Yaptığımız projelerle sadece Kırşehir’e değil, bölgeye de hizmet edeceğiz. Bize yüklenen sorunluluğun bilincindeyiz ve halkımız için halkla birlikte vargücümüzle çalışacağız.

CHP genel Merkezi ve İyi Parti Genel Merkezi de bize yükledikleri görevin arkasında durarak bizlere destek vermektedir. Bizler de bu destek ve görevi layıkıyla yerine getireceğiz. Bizlere yüklenen sorumluluktan dolayı ayrıca onur duyuyoruz çünkü bizden sonra gelecek olan kuşaklara anlatacak bir hikayemiz de olacak. Amacımız Kırşehir’imiz ve ülkemiz için kalıcı eserler bırakmaktır. Bu nedenle bizlere destek sunan tüm hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.

EKİCİOĞLU: BİZDEN SONRA GELECEK OLAN KUŞAKLARA ANLATACAK BİR HİKAYEMİZ DE OLACAK!

Anadolu’da artık değişimin zamanı gelmiştir. Bölgenin sorumluluğunu bizlere ve Kırşehir’e verdikleri için de bu değişimi Kırşehir’den başlatmanın kararlılığı içindeyiz. Bölge illerimizi de Millet İttifakı olarak kazanmak için saha çalışmalarımız aralıksız sürüyor ve vatandaşla buluşuyoruz.

Şu unutulmamalıdır ki millet olmadan bu değişim gerçekleşmez, o nedenle hep birlikte çalışacak birlikte üretecek ve birlikte yöneteceğiz.

31 Mart’a artık sayılı günler kala hepimiz daha da çok çalışacağız, Mart’ın sonu Bahadır!

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On