CHP İl Genel Meclis Üyeleri Seçiminde Kime Oy Verdi?

8 Nisan 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
729 defa okundu.
CHP İl Genel Meclis Üyeleri Seçiminde Kime Oy Verdi?

Bizlerden aldığınız yetkiyi İktidar yanlısına vereceksen sen niye seçildin?

İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen seçimlere tüm üyeler katıldı. Seçim öncesinde konuşan eski İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, görev yaptığı 2 yıllık sürede birlik beraber içerisinde ilçeler ve köylere gerekli hizmetleri götürdüklerini, yatırım ve projeler için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Seyfi’nin 2 yıllık görev süresinin dolması nedeniyle Kırşehir İl Genel Meclis Başkanlığı seçimlerine geçildi.

Seçime tek aday olarak giren Şaban Çelik, farklı partilerden 19 meclis üyesinin tamamının oyunu alarak İl Genel Meclis Başkanı seçildi.

Kendisine destek verenlere teşekkür eden Çelik, 19 yıllık AK Parti iktidarında köy ve ilçelere içme suyu, kanalizasyon, yol ve birçok önemli yatırımların geldiğini, bundan sonra da aynı anlayışla çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

İsmini vermek istemediğim Bir İl genel Meclis üyesi biz zaten Cumhur ittifakında beraberiz,bizlerin tamamı il Genel  Başkanlık seçiminde oyumuzu götürüp verdik dedi.Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclis Üyeler,de götürüp oylarını Ak Pari İl Genel Meclis üyesine oylarını vererek yine CHP seçmenini hayal kırıklığını uğrattılar.

Cumhuriyet Halk Partili seçmeni tabanı fokur fokur kaynamakta Milletvekili İl Başkanlığı ve Belediye Başkanı arasında sanki bir ayrışmamı var bunlar bir türlü seçmenine mesaj veremiyor hepsi ayrı bir kulvarlarda yürümekteler. Geçtiğimiz gün dede Kırşehir Belediyesi İl daimi Belediye Meclis üye seçimin dede Sekiz CHP Belediye Meclis üyesi İttifak ortağının gurup kararı almış adayına oy vermezken bir üyesi (Bayram Kaya) MHP adayını destekleyerek bir ilki gerçekleştirmiş oldular. Cumhuriyet Halk Partili seçmen adeta ikinci sınıf vatandaş bizler Yirmi Beş yıl sonra Belediye Seçimini kazandık On dokuz yıl sonra Millet vekili çıkardık ama bir türlü sevinemiyoruz, bunun nedenlerini muhataplarına sorduğumuzda ise topu her kes birbirine atmakta Belediye Meclis üyeleri’de İl Genel Meclis üyeleri’de kendi bildiklerini okuyarak Seçimde CHP İl Genel Meclis Üyesi oyunu Ak Parti adayına oy vermekte. Belediye Meclis üyesine MHP oyunu vermekte yav madem siz bizlerin vermiş olduğu yetkiye o parti adayına verecektiniz biz sahi sizleri ne diye seçtik diyorlar.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On