CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin: “Hukuk Zalimleşmemeli”

7 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
208 defa okundu.

CHP İL BAŞKANI YILMAZ ZENGİN HUKUK ZALİMLEŞMEMELİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

 

Çiçekdağı İlçesinde Katıldığı Bir Cenaze Töreninde Yaşadığı Manzara Karşısında Yaşadıklarını Anlatan İl Başkanı Zengin, Hukuk Zalimleşmemeli Dedi.

CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, hukuk devletinin temellerinin sağlam olduğunu ve hukuk üzerine geleceğin inşa edilmesi gerektiğini söyledi.
Çiçekdağı İlçesinde katıldığı bir cenaze töreninde yaşadığı manzara karşısında yaşadıklarını anlatan İl Başkanı Zengin, hukuk zalimleşmemeli dedi.
FETÖ davasından cezaevinde olan bir oto yıkamacının kardeşinin cenaze töreninde kelepçelerinin açılmamasına tepki gösteren İl Başkanı Yılmaz Zengin, “FETÖ’ye ait okulların halısını yıkadığı gerekçesi ile cezaevine alınan oto yıkamacının kardeşinin cenaze töreninde ellerinin kelepçesinin açılmaması ailesine taziyede bulunamaması ve sarılamaması hukuk sisteminin adalet anlayışına terstir. Hukuk bu denli zalimleşmemeli, bizler cenaze töreninde kelepçelerin açılmasını istedik. Ama kelepçeler açılmadı. Bu durum bizim iktidarımızda olsa bizleri yuhlarlardı.” dedi.
İl Başkanı Zengin, Kırşehir’e sahip çıkacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On