CHP Heyeti Yol Haritasını Belirliyor

20 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
464 defa okundu.
CHP Heyeti Yol Haritasını Belirliyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen ve İzmir Milletvekili Bedri Serter, CHP Kırşehir İl Başkanlığını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

CHP Heyeti Yol Haritasını Belirliyor

31 Mart Yerel seçiminde belediyeyi kazanabilmek için İl il gezerek Belediye Başkanlığı için hangi aday ile yola çıkacaklarını belirleme noktasında fikir alışverişinde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen ve İzmir Milletvekili Bedri Serter, CHP Kırşehir İl Başkanlığını ziyaret ederek yol haritalarını belirleme noktasında gerekli çalışmalara başladı.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÖKÇEN VE MİLLETVEKİLİ SERTER’DEN BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

CHP İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette 31 Mart seçimlerinin önemine değinen Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Serter, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

ORTAK AKIL VURGUSU İLE YOLA ÇIKACAKLARI ADAY BELİRLENECEK

31 Mart Yerel seçimleri hakkında bizlere katkı sunacaklar, bizimle beraber olacaklar diyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu,

“İlçelerimizi, İlimizi STK’larımızı gezeceğiz. Hangi aday ile yola çıkacağımızı beraber tespit edeceğiz. 31 Mart’ta da Kırşehir Belediyesini almak için hangi aday ile çıkacağımızın tespitini yapacağız. Ekonomik zorluklar ortada. Birçok insan ekonomik sıkıntılardan dolayı, borçlarını ödeyemedikleri için intihar ediyor ya da intihara kalkışıyor. Biz bu olayları artık sen ben kavgası yapmayacağız. Birilerinin egosunu da tatmin etmeyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak Kırşehir’de, hep birlik ve beraberlik içinde olacağız”

İLİMİZDE TUTTUKLARI RAPOR PARTİ MECLİSİNE SUNULACAK

Yerel seçimler için görevlendirildik. En uygun adaylar hangileri bir araştırma yapın ve bize bir rapor sunun dediler bizde bu yola çıktık diyen Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen,

“Önümüzdeki yerel seçimler çok önemli. Ülkede çok ciddi bir kutuplaşma var. Bir yandan bize karşı düşmanlaştırma var. Dolayısıyla toplumda da bu bizim şiddet olarak karşımıza çıkıyor. Ekonomik kriz ile birlikte insanlarımızın hayat standartları düşmüş durumda. O nedenle yerel seçimlerde hepimize ayrı ayrı görevler düşüyor. Yerel seçimlerde Belediyelerimizi alıp halkımıza olabildiğince en iyi hizmeti sağlayabilmek için çalışmalarımızı yapacağız. Kendi içimizde de ne sıkıntımız varsa sımsıkı birbirimize sarılarak, birlikte hareket etmek zorundayız. Yapacağımız çalışmalarda da olabildiğince objektif, en iyi bizi temsil edecek olan adayları belirlemek için gerekli raporları parti meclisimize sunmak üzere çıkarmayı hedefliyoruz”

“KIRŞEHİR BELEDİYESİNİ ALMAK MECBURİYETİNDEYİZ”

Cumhuriyet Halk Partisi çok büyük bir aile diyerek Parti binasında konuşan CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter,

Biz hiç düşman olma niyetinde değiliz. Hep birlikte, arkadaşça, dostça, el ele, kol kola hep birlikte yürüyeceğiz. Türkiye ciddi bir ekonomik krizden geçiyor. İzmir’de 22 ilçe Belediyemizde Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağı sallanıyor. Daha önce 30 ilçemizdi, şimdi 22 ilçemiz kaldı. İçimiz acıyor. 2014 seçimlerinde 8 ilçeyi nasıl kaybettik diye. 2014 seçimlerinde ilçelerimizde çok fazla adaylar çıktı. Bu ilçelerde çıkan adaylarımız birbirleriyle yarışırken, Genel Merkezimiz Ahmet beyi Belediye başkanı yapıyor. Bu sefer diğer arkadaşlarımız diğer partilere kaymaya başladı. Kendi oylarımızı parçalamış olduk. Kaybettiğimiz oylar ciddi oylardı. Bu da bizi yıprattı. Hangi arkadaşımız aday olacaksa, onun arkasında duralım. Önemli olan yerel seçimlerde Kırşehir, İstanbul, Ankara, Antalya, Denizli, Balıkesir ve buna benzer bizde olmayan birçok ilimizi de alma niyetindeyiz. Kırşehir belediyesini almak mecburiyetindeyiz. Bunu alabilecek gücümüzde var”

“EL BİRLİĞİ İLE KAZANMAK MECBURİYETİNDEYİZ”

Kim aday çıkacaksa onun arkasında mücadele edeceğiz diyen Milletvekili Serter,

“Seneler sonra bir milletvekili çıkardık. Metin İlhan Vekilimiz çok güzel bir şekilde Kırşehir’i temsil ediyor. Burada birlik içinde mücadele edeceğiz. Bizi Genel merkezimiz görevlendirdi, ama bütün bilgiler sizde. Sizler bizimle ne kadar açık bilgiler paylaşabilirseniz bu bilgileri bizde bunu rapor halinde Genel Merkeze o kadar net ileteceğiz. Bütün aday adaylarımıza başarılar diliyoruz. Biz bir bütünüz, aileyiz. Onun için kim aday çıkacaksa, onun arkasında mücadele etmeye hazırız. Hepimizde hazır olmak mecburiyetindeyiz. Tek adam rejimi Türkiye’yi kaosa sürükledi. Yerel seçim diğer illerde olduğu gibi Kırşehir’de de çok önemli. El birliği ile kazanmak mecburiyetindeyiz. Yolumuz ve yolunuz açık olsun” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN